Styling onderdelen kopen

Bespreek alles omtrent (M) aërodynamicapakket, BMW performance, angel eyes, uitlaten, velgen hier.
Koenus
Berichten: 4
Lid geworden op: 27 jul 2010, 10:38

Styling onderdelen kopen

Bericht door Koenus » 12 aug 2010, 11:41

Hallo,

ik ben sinds enkele maanden in het blijde bezit van een e46 (zodra ik foto's heb zal ik mezelf voorstellen).

Alvast vooruitlopend, wie weet er goede adressen / webshops waar ik onderdelen kan bestellen?

Ik wil in ieder geval nieuwe knipperlichten en achterlichten, en lichtmetalen velgen.

Dank!

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 12 aug 2010, 11:50

Kan ik je zo geen antwoord op geven, maar ik kan je een indicatie geven van wat ik gedaan heb:

Spiegels: Besteld op Ebay Duitsland, laten monteren bij SKG Carstyling
Schroefset: Besteld bij mijn lokale banden/velgen/tuning specialist, elders af laten stellen
Velgen: Besteld bij een webshop in de USA en over laten vliegen
Navigatie: Aangeschaft en in laten bouwen via iemand hier op het forum
Tellerringen: Besteld bij Wheelsonline
Uitlaat: Besteld en laten monteren bij mijn lokale banden/velgen/tuning specialist
Remmerij: Besteld en laten monteren bij mijn lokale banden/velgen/tuning specialist
Angel Eyes: Besteld bij Tommy en ingebouwd samen met een forummember hier
etc...

Zoals je ziet komen heel veel dingen van verschillende plaatsen. Ik bepaal eerst wat ik exact wil hebben en ga dan kijken wie dat kan leveren in plaats van naar een adres te gaan en kijken wat hun kunnen leveren en hieruit een keuze te maken.

Gebruikersavatar
tan_n86
Berichten: 601
Lid geworden op: 03 mar 2010, 09:21

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door tan_n86 » 13 aug 2010, 08:13

Hey Koenus,

Lichten kan je overal wel kopen dat is het probleem niet. Ik heb zelf mijn facelift achterlichten van het merk Depo gekocht bij HL automotive voor 85 euro echt spotgoedkoop.

Verder heb ik mijn velgen plus banden gekocht bij Wheelplaza in Nijverdal. Heb 19 inch m6 velgen met banden gekocht voor 1099 en dat is inclusief uitbalanceren en montage. Ze hebben hier ook 2e hands velgen te koop voor bmw.

gr Tan

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 13 aug 2010, 08:42

tan_n86 schreef: Heb 19 inch m6 velgen met banden gekocht voor 1099 en dat is inclusief uitbalanceren en montage.
Da's niet duur, dat was ik al kwijt voor een setje A-merk banden voor mijn 19" velgen

Gebruikersavatar
tan_n86
Berichten: 601
Lid geworden op: 03 mar 2010, 09:21

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door tan_n86 » 13 aug 2010, 09:58

Dag Griffendahl,

Nu moet ik ook bekennen dat ik er een flut merk banden op het zitten..Marangoni heb ik erop.
Rij nou niet bijster veel dus dacht laten we het maar goedkoop houden..wanneer ik lange afstanden rij dan haal ik mijn vaders diesel uit de garage..

Denk dat jij hele andere eisen hebt qua performance en comfort mbt het rijden in je Bmw:)

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 13 aug 2010, 10:01

tan_n86 schreef:Denk dat jij hele andere eisen hebt qua performance en comfort mbt het rijden in je Bmw:)
Idd... Ik heb geen geld voor goedkoop (h)

Gebruikersavatar
tan_n86
Berichten: 601
Lid geworden op: 03 mar 2010, 09:21

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door tan_n86 » 13 aug 2010, 10:45

Dan zou je ook geen geld hebben voor een e46, maar geld uitrekken voor een 90 of zie ik dat nou verkeerd;) als je duur wil doen moet je het goed doen :D

Ik doe het goedkoop, maar dan ook echt goedkoop :P
Laatst gewijzigd door Gast op 13 aug 2010, 11:17, 2 keer totaal gewijzigd.
Reden: Citaat verwijderd, zie forumregels m.b.t. citeren

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 13 aug 2010, 11:09

tan_n86 schreef:Dan zou je ook geen geld hebben voor een e46, maar geld uitrekken voor een 90 of zie ik dat nou verkeerd;) als je duur wil doen moet je het goed doen :D
Ik wil het niet per sé duur doen, ik wil het gewoon niet goedkoop doen, goedkoop is duurkoop. En juist daar heb ik geen geld voor. Als ik eerst een set honky tonky banden haal en die bevallen niet en ik laat gauw toch een A-merk monteren dan moet ik het dubbel betalen, dan kan ik beter gelijk die A-merk banden halen.

Maar da's voor ieder een keuze, ik ben gewoon niet zo gauw tevreden en stel veel eisen aan mijn eigen veiligheid en die van mijn passagiers. In mijn geval had ik 18" velgen met A-merk banden en die wilde ik alleen vervangen voor 19" met A-merk banden, ik wil best de looks verbeteren, maar dan moet ik op veiligheid niks inleveren. De veiligheid is voor mij belangrijker als de looks.
En dan is het nu denk ik wel weer tijd om terug :on: te gaan ;)

Koenus
Berichten: 4
Lid geworden op: 27 jul 2010, 10:38

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Koenus » 13 aug 2010, 11:36

Haha beetje uitwijden op z'n tijd...

Maar bedankt iig. Ik wil de Styling 135 velgen, en qua budget gaat een set nieuwe een beetje ver.
Goede gebruikte zou dus een uitkomst zijn. Heb al op marktplaats gekeken maar daar zie ik ze niet.

Zouden deze er ook in fatsoenlijke imitatie zijn? Of is dat vloeken in de 'kerk'?

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 13 aug 2010, 11:54

Nee, ik denk dat je best goede imitatie moet kunnen vinden :) Er zijn dingen waar je dan even op moet 'letten' welke imitaties je moet hebben, maar dat kunnen de experts hier jou zeker vertellen.

Of natuurlijk gewoon wachten op een mooi origineel 2ehands setje op Ebay of marktplaats en op het juiste moment toeslaan.

Gebruikersavatar
tan_n86
Berichten: 601
Lid geworden op: 03 mar 2010, 09:21

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door tan_n86 » 13 aug 2010, 16:50

Citaat van Griff: "ik wil best de looks verbeteren, maar dan moet ik op veiligheid niks inleveren. De veiligheid is voor mij belangrijker als de looks."

Mooie en wijze woorden. Maar heb dat er niet voor over aangezien ik altijd in de stad rij en geen vrienden en familie heb die meerijden (h) dus mocht het mis gaan met 50 km per uur dan ben ik alleen de klos en klaag ik maranconi aan:P

Maar idd back on topic. Ook voor imitatie velgen zou ik even informeren bij wheelplaza, koop er dan wel ff goede banden bij en wees niet zo laks als mij (|

Gebruikersavatar
bjornc
Bouwer van BimmerPortal
Berichten: 13918
Lid geworden op: 15 apr 2008, 12:50
Locatie: die Heimat

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door bjornc » 13 aug 2010, 21:29

Marangoni is volgens mij een dochter van Continental.
Lijken me voor stadsverkeer etc geen slechte banden.

Gebruikersavatar
tan_n86
Berichten: 601
Lid geworden op: 03 mar 2010, 09:21

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door tan_n86 » 14 aug 2010, 10:00

Bjorn,

Ik heb het even nagezocht en je hebt inderdaad gelijk Marangoni is een dochterbedrijf van Continental:

'The Italian Marangoni Group and Continental AG have signed a letter of understanding concerning a future global cooperative relationship.'

Met andere woorden heb toch nog redelijke banden erop zitten:P Vond ze ook al minder lawaai maken en slijtvaster dan de michellin en Vredestein ultracs die ik onder mijn golf IV gti had. Maar goed fijn om te weten dat ik veilig de weg op kan. Zal Griffendahl ook kunnen waarderen!

Groetjes en een fijn weekend allen!

Griffendahl

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door Griffendahl » 14 aug 2010, 10:33

No offensive, maar als Marangoni een relatie heeft met Continental wil echt niet direct zeggen dat het Continental kwaliteit is.

Ondanks dat Smart een dochteronderneming is van Mercedes maakt dat van een Smart nog geen Mercedes...

Gebruikersavatar
bjornc
Bouwer van BimmerPortal
Berichten: 13918
Lid geworden op: 15 apr 2008, 12:50
Locatie: die Heimat

Re: Styling onderdelen kopen

Bericht door bjornc » 14 aug 2010, 10:51

Gaat dat ook op voor Mini? (h)

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Styling”