Citaat van voorgaand bericht verwijderd, zie forumregels mbt citeren
Moderatoropmerking Darudevampire
Hey Ronnie330D,
in deze prijsklasse kun je beter helemaal niet naar E46 M3's kijken. dit zijn de M3's waar velen van ons niet eens naar kijken, vaak is er wel het een en ander mee mis. of km-stand, of achterstallig onderhoud, of schade, veel vorige eigenaren of vaak zelfs een combinatie van deze zaken. wil je een E46 M3 zul je toch vanaf 22k moeten denken voor een 2001, 2002 met rond de 120k op de teller in redelijke staat. af en toe heb je gelukje waarbij iemand gewoon snel van de auto af moet, zo is er onlangs een 2003 cabrio met 50k op de teller voor "maar" 25k verkocht, ding was 2 maanden daarvoor voor 35k verkocht en staat nu weer voor die prijs.
deze auto's zijn niet goedkoop in ieder opzicht [verz. belasting, benzine, onderhoud] en als je dan voor weinig geld een M3 koopt zul je toch vaak weer een paar duizend euro er tegenaan moeten gooien om het in orde te krijgen, en het nadeel is dat het dan toch een vrij afgetrapte auto blijft. dus mijn advies: spaar nog even door tot je tussen de 22-25k te besteden hebt en kijk dan daar de échte nette M3's. op het gebied van coupé's zou ik bij deze 2 gaan kijken voor een nette prijs van 20k:
http://link.marktplaats.nl/445787117" onclick="window.open(this.href);return false;
http://link.marktplaats.nl/441499921" onclick="window.open(this.href);return false;
zie ook hier; beide eigenaren willen gewoon van de auto af vandaar de prijzen. die eerste stond voor 27.500, en die carbon zwarte staat al een tijdje te koop en is ook aardig in prijs gezakt.