Hierbij wil ik me even voorstellen, mijn naam is Marco en ik heb me al wat langer geleden geregistreerd om wat informatie te krijgen over mijn toenmalige 1-serie lease auto.
Ik heb inmiddels privé een mooie uit Duitsland geïmporteerde 525d touring automaat gekocht. Ik mocht 'm afgelopen zaterdag eindelijk ophalen.
Hij is redelijk vol met opties:
Titansilber metallic
M-sportpakket en onderstel
M dubbelspaaks 135 wielen
Elektrisch bedienbare achterklep
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
Comfort access
Panoramadak
Leder Nasca zwarte bekleding
Comfort stoelen met geheugen, verwarming en koeling
Alu Cube Pure interieurlijsten
Adaptieve koplampen en grootlichtassistent
Active cruise control
Lichtpakket
Navigatie professional
Head-up display
CD wisselaar
Privacy glas en zonneschermen achter
Zwarte hemelbekleding
Telefoon voorbereiding business met Bluetooth
Best een lange lijst, ik zou ook best nog wel iets vergeten kunnen zijn. Bij het verzekeren kwam ik er achter dat hij meer dan 100k gekost heeft.
Toch zijn er nog een paar dingen die anders moeten want de taal in de auto moet nog naar Nederlands, de kaarten moeten een update (mijn straat staat er nog niet op en ik woon er sinds 2008) en ik wil de sierlijsten in geborsteld/mat aluminium wijzigen omdat ik de huidige te druk vind.


Marco


