Ik ervaar een zweverig/zwalkend gevoel met mijn 330CI als ik op de snelweg rij. Het lijkt dan of ik constant kleine correcties moet uitvoeren en alsof mijn stuurbewegingen versterkt worden. Kortom; de recht-door stabiliteit lijkt niet goed.
![-_- -_-](./images/smilies/-_-.gif)
Ik ervaar verder geen bonkende geluiden, schreef sturen of vibraties. Het is ook niet de banden, want ik had het met zowel mijn zomer (pilotsport 3) als winterbanden. Bij hele lage snelheid (<30kmh) en grotere stuurhoeken hoor ik een klein beetje gekraak van de rechter voorzijde komen.
In augustus heb ik wel al mijn schokbrekers vervangen. Maar pas 2 maanden later ben ik het zwevende gevoel gaan merken. De auto is na het vervangen van de schokbrekers niet uitgelijnd, maar de garage vertelde me dat het het beste is om mijn draagarm rubbers te vervangen, voor het uitlijnen.
![Ja :ja:](./images/smilies/ja.gif)
Ik wilde zelf ook even kijken en heb daar een video van gemaakt. Wat denken jullie? Teveel speling?
![smile :amen:](./images/smilies/worshippy.gif)
https://youtu.be/iqrahMifzwQ
https://youtu.be/iqrahMifzwQ[/youtube]
De auto heeft 225.000 km op de teller en het lijkt erop dat de draagarmen nooit vervangen zijn.
Een paar aanvullende foto's om de staat van de arm te laten zien:
http://imgur.com/a/My4yH