Pagina 1 van 1

Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 24 feb 2010, 15:36
door Dennuhzz
Hallo allemaal,

Mijn naam is Dennis ik kom uit Oss en ben denk ik net als de meeste hier BMW gek. Tot mijn 20ste had ik niet zoveel met auto's , Maar toen ik voor het eerst in een m3 (e-46) had gereden was ik helemaal om (logisch, denk ik). Dit is nu mijn 2e BMW, Mijn vorige was een 320i e-36 sedan, waar ik niks anders dan lof over heb, met die wagen kon je nog echt gooien en smijten (geen abs/traction control). Deze is begin vorig jaar ingeruild voor de e-46 coupe die ik nu heb (weer zo'n heerlijke 6 cilinder). Met hieronder wat foto's.
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Verder heb ik geen idee wat jullie willen weten/ zien, dus is er iets laat dan maar horen.
Heb zojuist op verzoek ook wat interieurfoto's toegevoegd.
En allen nog bedankt voor de mooie complimenten!

Mvg
Dennis

Re: Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 24 feb 2010, 15:51
door Jaapi
Welkom!

Nette coupe hoor !

Re: Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 24 feb 2010, 16:55
door Leen
Hey Ossenaar!!!! (ik kom ook uit Oss) Erg nette coupe heb je daar ik wens je veel veilige kilometers en natuurlijk heel veel plezier met de coupe.

Re: Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 25 feb 2010, 15:55
door Vesunis
nette coupe! mooie kleur ook :) maar idd.. interieurfoto's DAT willen we zien :p

Re: Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 25 feb 2010, 18:40
door 320driver
Schitterende qp Dennis welkom op het forum :zwaai:

Re: Even voorstellen, 320i Coupe

Geplaatst: 26 feb 2010, 11:29
door palmbier
Welkom, mooie bimmer heb je!

De E36's hadden overigens wel ABS, traction control idd niet standaard op alle uitvoeringen (328i en m3 dacht ik wel). De traction control op de E46 is overigens gewoon uit te zetten, dus dat gooien en smijten kan nog steeds ;)