Pagina 1 van 1
Oh oh....
Geplaatst: 24 jul 2010, 14:02
door Cpt330
Hallohallo
Het lampje van de versnellingsbak van mn 330i heeft 2x gebrand. Deze reset zich na herstarten, maar na raadplegen van Dr. Google begin ik m toch aardig te knijpen.
Nou is mn favoriete garage (vd Hengel amsterdam) volgens mij 3 wkn dicht ivm vakantie, is er iemand die een goede specialist weet omg amsterdam die de fout kan uitlezen. (Uiteraard is de dealer een optie maar die roepen al snel dat er een nieuwe bak onder moet heb ik begrepen terwijl er vaak nog goedkopere oplossingen zijn)
Gr. C330
Re: Oh oh....
Geplaatst: 24 jul 2010, 14:33
door a90
Is BMW Beatrix misschien een alternatief ? ze zitten in Badhoevendorp. Wat ik er van lees zijn de mensen er wel tevreden mee.
Re: Oh oh....
Geplaatst: 24 jul 2010, 18:01
door Mario TT
Het is altijd lastig dit soort problemen, maar je kan toch gewoon naar de dealer? Als die roepen dat er een andere bak onder moet dan kan je altijd nog andere oplossingen zoeken, maar als zij iets anders roepen ben je misschien ook van je probleem af?
Ik weet dat BMW dealers in NL een slechte naam hebben maar dat betekend niet dat ze allemaal slecht zijn. Het is uiteindelijk wel de dealer...(ik vond de dealer in Woerden wel goed maar ben er 1x geweest).
Re: Oh oh....
Geplaatst: 24 jul 2010, 21:10
door Cpt330
Thanks, Beatrix ken ik inderdaad maar daar was ik zelf niet opgekomen, mooi alternatief!
MTT je hebt inderdaad gelijk, ik heb met audi en porsche dealers in Amsterdam slechte ervaringen (Fout uitlezen Audi , 28€ ex. btw

),maar moet zeggen dat ze bij BMW (Poelgeest) erg vriendelijk waren. Ga maandag eerst naar van den Hengel en als die inderdaad met vak. is dan zit de dealer er vrijwel naast.
Fingers crossed, een nieuwe bak bij 130000km zou mn eerste BMW ervaring wel een beetje onder druk zetten :?
Re: Oh oh....
Geplaatst: 25 jul 2010, 09:20
door Fabian79
Beatrix is wel een goeie.
Mocht hij zelf niet uit kunnen lezen, hij heeft contact met een persoon die dit wel helemaal kan.
Ik ken de apparatuur van deze man gezien en hij kan meer als een hoop kleine dealers.
Vaak hebben de dealers gedeelde apparatuur en dus niet altijd alles in huis, waardoor het of moet komen of de auto naar een ander filliaal moet.
Je kan daar met een gerust hart je auto neer zetten.