Pagina 1 van 1

Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 22 sep 2010, 20:52
door Blazer
mensen het volgende ik heb mijn interieur verlichting vervangen door (pilot)Ledlampjes de leeslampjes werken allen 4
alleen de verlichting die brand als je de deur open doet enzovoort krijg ik in totaal maar 2 lampjes aan het werk 3 lampjes pakt hij niet dus heb momenteel 2 ledjes en een gloei

iemand een idee hoe ik die gloei kan vervangen door led en dat het dan ook werkt?(iets met condensatortjes?)

alvast bedankt :zwaai:

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 26 sep 2010, 11:44
door Blazer
niemand?

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 18 dec 2010, 16:22
door Thetunerguy
Nee sorry heb hetzelfde probleem ik zou ze eigenlijk altijd aanwillen en een andere kleur

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 29 dec 2010, 16:48
door Patrickgroesbeek
Kan iemand mij vertellen welke fittingen er allemaal in mijn interieur zitten (e46 sedan) zodat ik alle lampjes in een keer in led zou kunnen veranderen? Of zijn er complete sets te krijgen? alvast bedankt!!

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 30 dec 2010, 16:29
door Patrickgroesbeek
Sorry, ben vanmiddag in Ede geweest bij HL en die heeft mij voorzien van interieur verlichting! ;)

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 04 apr 2011, 23:02
door j0ep
Zelf heb ik de gloeilampen van: c stijl (achteraan L, R), midden voor, voet vervangen door LED. Bij de voet zijn dat van die langwerpige lampjes. Geloof 44mm of 46.
De 3 interieurlampen zoals eerder vermeld en die alleen aangaan bij openen deur of middels afstandbediening zijn vervangen door W5W T10 high power LED's. Op de foto hier: http://img.tweedehands.nl/f/normal/8643 ... uw-12v.jpg zijn ze zichtbaar. 1 grote SMD led en 3 kleintjes rondom.(en dan wit licht).

Enige euvel waar ik overheen moest is de dikte van de lampjes. Ik moest de units uitboren naar 12mm omdat deze slechts 10mm zijn voor de standaard w5w gloeilampjes.

Op Youtube staat een filmpje van hoe en wat.... Succes

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 05 apr 2011, 20:51
door DutchPlayer
Iemand foto's van hoe dat er nou uitziet de e46 met LED interieur verlichting, ben wel benieuwd :)

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 11 apr 2011, 21:31
door Patrickgroesbeek
Ik heb een poging gedaan, maar niet zo heel goed gelukt!
Spoiler: Laat zien
Afbeelding
Spoiler: Laat zien
Afbeelding
Spoiler: Laat zien
Afbeelding

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 13 apr 2011, 09:49
door DutchPlayer
Netjes, ja gaat een beetje om het idee van hoe het eruit ziet als je LED interieur verlichting in je auto hebt. Oogt naar mijn mening wat zakelijker en de gewone lampjes geven wat meer sfeer :)

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 13 apr 2011, 15:25
door Patrickgroesbeek
De lamjes zijn vooral feller, er komt veel meer licht vanaf. Maar de gloeilampjes zijn inderdaad sfeervoller! Wel is het mooi dat ook de LED lampjes bij het openen of sluiten van de auto langzaam aan of uit gaan. Wel een stuk sneller als de gloeilamjes maar toch! ;)

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 25 apr 2011, 13:09
door Arno S.
Ik vind het niks, veels te fel. Kun je net zo goed een TL-buis erin hangen :P

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 19 jan 2012, 12:15
door power lioghtning
zijn dit steekledjes
en hoe maak je de stekker los

Re: Interieurverlichting(LED)

Geplaatst: 16 feb 2012, 00:50
door black diablo
http://www.youtube.com/watch?v=ghtJXhfAyyw

De 3 lampjes bij de bestuurder boven zijn alle drie: T10
de lampjes achter zijn 2 x 2 : T10
bestuurders-passagiers voetverlichting zijn beidde buislampjes a 44mm
kenteken verlichting is 2x buislamp 36mm