Pagina 1 van 1
Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 09:16
door bash
Ik vroeg mij af wat er nu eigenlijk afgespeeld kan worden in de onderste sleuf van de navi professional van een E60 van '04.
Er staat een dvd symbool bij, maar ik neem aan dat ze hiermee wijzen naar de navi sleuf die er boven zit?
Kunnen er ook mp3 cd's afgespeeld worden? en heeft de navi professional altijd een wisselaar of is dit een optie?
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 10:15
door Kingfisher
De navigatiesoftware staat op DVD, dus die kun je met de onderste sleuf uitlezen. De bovenste is alleen voor CDs.
Waarschijnlijk kun je als je auto de juiste modules heeft ook DVDs kijken (als je stil staat), maar dat is niet een standaard functionaliteit.
Voor modellen vóór september 2005 is het niet mogelijk MP3 af te spelen (ook niet na een software update), dat kan alleen door inbouw van een iPod interface of andere audio-interface (bv Dension Gateway).
De CD-wisselaar is (was) een optie, ook bij navi pro.
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 11:25
door h2o
Mijn 5 heeft een bus. navigatie met 1 sleuf. Als ik de navi dvd eruit haal kan ik daarmee wel mp3 afspelen...
Mijn auto is uit dec. 2003.
Het is dan wel of muziek of navi maar ik kan dus wel mp3 afspelen
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 12:30
door Kingfisher
Oh? Dat is nieuw voor me.
Ik zal het bij mijn navi pro nog eens proberen dan, maar hoewel ik de nieuwste software heb kon ik de laatste keer dat ik het testte geen MP3 afspelen. Dat was ook wat mij verteld was door de dealer.
Zojuist even getest, bij mij geven mijn beide spelers aan dat er een cd met ongeldig medium in zit. ;(
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 14:49
door h2o
Daar moet ik wel bij zeggen dat het in de cd wisselaar niet werkt...
Maar met een DL DVD met 9 gig muziek kom ik gelukkig een heel eind (ik gebruik mijn navi niet vaak)
Wel vreemd dat mijn "ouwe" systeem wel mp3 afspeelt en de nieuwere niet ?
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 22 okt 2010, 15:16
door Ralph
Ik sta der echt van te kijken dat je op het oude systeem al mp3 kon afspelen.
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 23 okt 2010, 18:57
door ronnyt
Heb het net ook ff geprobeerd in m´n E61 van 2005 met navi Pro.Jammergenoeg op geen enkele manier een cd of dvd met mp3s aan de praat te krijgen.
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 23 okt 2010, 20:08
door Ralph
Is eigenlijk toch eigenaardig.
BMW is zo een gerenomeerde merk, en dan kunnen we geen eens mp3 afspelen
in een navigatie systeem dat bij de dealer 5500 kost (navi pro)

Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 24 okt 2010, 20:37
door bash
In de handleiding op pagina 158 staat dat mp3 afspelen via de wisselaar mogelijk is, mits deze met Fraun hofer codec zijn Geproduceerd. Met een bitrate van 192 kb en min 128kb.
Geen idee wat dit inhoud, zal eens googelen en kijken of dit wil.
Re: Dvd speler navi professional
Geplaatst: 24 okt 2010, 21:15
door Kingfisher
Hmmm dat is wel een heel specifieke eis (met name die Fraunhofer codec), maar het proberen waard als je geen iPod interface hebt.