Pagina 1 van 1
vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 09:22
door Edwin530d
Hallo, Ik heb kort geleden een xenon kit in mijn auto gebouwd ( 530d E39 touring ) een slimballast set geschikt voor canbus. als ik de auto start en doe dan de verlichting aan slaat de motor af en geeft de melding sprittspompe pruffen als ik de motor opnieuw start en de verichting aan doe werkt het wel goed, soms werkt ook de cruisecontrole niet en gaan de alarmlichten spontaan aan. moet ik er mischien nog iets bij tussen plaatsen? wie heeft een tip?
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 09:48
door nassje
Als je de xenon gewoon netjes inbouwd dan zou dit niet moeten gebeuren.
Ik snap niet wat je brandstof pomp er mee te maken heeft

Ik zou gewoon ff de auto uit laten lezen..
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 11:18
door Edwin530d
Nassje, bedankt voor jou tip ik laat hem ff uitlezen
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 11:31
door TuningMax
Wat is t merk van de xenonset?
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 13:11
door Edwin530d
gekocht bij autostyle een universele HID 2 in 1 conversie kit H7 6000k
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 13:13
door nassje
Je kan ook voor de gein de xenon kit eruit halen en kijken of de auto nog steeds zo raar doet, zoniet dan maakte die blijkbaar ergens sluiting

Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 13:17
door Edwin530d
zonder de xenokit is er geen probleem
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 13:25
door nassje
Kan het dan niet aan je lichtmodule liggen?
Deze is natuurlijk voor hallogeen bedoeld, mogelijk deze nog coderen of een weerstand tussen zetten?
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 14:15
door Edwin530d
kan dat bij de dealer gebeuren? of kan ik het zelf ook doen?
Re: vreemde storing met xenon
Geplaatst: 20 jun 2011, 15:39
door Marcel RSD
De ballastset geeft CAN bus storingen. Deze zul je moeten vervangen door een set die wel de juiste protocollen gebruikt van BMW. Deze storingen kunnen vervelend/kostbaar gaan uitpakken als er dingen beginnen uit te vallen.
Coderen kan ook, dan heb je geen ballasten meer nodig. Alleen komt de handmatige hoogteverstelling dan wel te vervallen. Er wordt voor xenon een automatische regeling verwacht.
Dit kun je zelf ook doen als je DIS, Progman of BMW scanner 1.4 hebt.