Pagina 1 van 1

info gevraagd : M50 inlaatspruitstuk

Geplaatst: 23 jul 2011, 09:59
door jkbmw
Hej mede bimmerfreaks ik heb hier en daar wat gelezen over het inlaat spruitstuk van een 328i dat deze nogal geknepen is .
En dan een spruitstuk van een 325 i een veel betere doorstroming geeft , nu is mij vraag wat ik allemaal moet aanpassen aan mijn motor wil dit passen en goed lopen ?

Ik hoor het graag van jullie : grtz john

Re: info gevraagd : M50 inlaatspruitstuk

Geplaatst: 23 jul 2011, 14:11
door AtlasTelamon
Ai... Daar vraag je wat. Ik denk dat je eerst even algemeen moet googlen en de zoekfunctie van dit forum kan doorpluisen. Moet genoeg lees/huiswerk uit voort komen. Het is nogal een undertaking en niet iedereen heeft dezelfde gewenste resultaten.

Succes !

Re: info gevraagd : M50 inlaatspruitstuk

Geplaatst: 24 jul 2011, 22:13
door Verheeske
Ik weet niet hoe ver je technische kennis reikt. Maar het is iig niet zo dat je ff een m50 spruitstuk haalt en die er zo op kan zetten.

Re: info gevraagd : M50 inlaatspruitstuk

Geplaatst: 25 jul 2011, 00:04
door jkbmw
mijn technische kennis is redelijk :) maar liefst zoek ik iemand die het al heeft gedaan , het is een leuke uitdaging maar als je niet weet waar je aan begint dan schiet het ook niet op , drm zoek ik informatie want op google vind je vanalles maar allemaal verschillende verhale... dusja