Pagina 1 van 1

Green sport luchtfilter met een lucht massameter probleem?

Geplaatst: 28 jan 2012, 19:58
door T.M.S 1
Hallo,

ik heb gisteren een green sport luchtfilter geplaatst, ik heb daarbij de luchtmassameter uit de standaard luchtfilter gehaald,

en in de sportluchtfilter gestopt, maar ik krijg nu een fout melding in het dashboard en hij slaat af en toe uit bij stilstaan,

wat moet ik doen? een nieuwe luchtmassameter halen?, zijn er speciale luchtmassameters voor sportluchtfilters?

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 30 jan 2012, 23:26
door B46
Originele luchtfilter terug monteren, met eventueel een K&N inlegfilter.
Werkt gewoon het beste, en ziet er wat mij betreft ook het mooiste uit onder de kap.

Vermogenswinst kun je met zo'n filter sowieso vergeten.

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 08:27
door E36 racer
Maar wel een gaver geluid! ;)

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 10:22
door Martijn M3
Ik zou ook echt absoluut geen open luchtfilter op mijn M3 willen.
Allemaal die vette olie van zo'n filter naar binnen zuigen langs je luchtmassameter heen.
Moet je maar eens kijken naar de luchtweger en gasklephuis van een auto waar al wat langer zo'n filter in zit. Is echt helemaal vettig van die smurrie.

Je trekt ook veel warmere lucht aan als origineel omdat hij de lucht veel meer uit de motorruimte trekt ipv buitenaf.

Ik denk dat je eerder vermogen verliest als wint, maar buiten dat zou ik gewoon die rommel niet in mijn inlaat en luchtmassameter willen hebben.

Iedereen moet het zelf weten, maar echt goed is het niet op den duur.

Zijn overigens al veel topics over. Maar het klinkt inderdaad wel mooi, dat dan weer wel.
Dan zou ik eerder voor een Airbox gaan die ook echt goed de lucht van buitenaf pakt. En dan heb je ECHT geluid, maar het kost ook wat.

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 12:07
door E36 racer
ik wou net zeggen ik heb liever ook een airbox dan de open luchtfilter maja die 100 dollar tege over 1500 dollar ex montage (en finetuning) is toch wel een flink verschil. maak ik liever 1x per maand de inlaat buis schoon van alle rotzooi ;)

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 20:03
door arjanvanessen
als je een geolied filter hebt slaat inderdaad de olie neer op je Luchmassameter , zal op den duur ook mindere waardes gaan geven , terwijl dit juist 1 van de hoofd parameters is aangezien ie de ingespoten hoelveelheid mede bepaald aan de hand van de hoeveelheid aangezogen lucht


ook kun je de meetstift niet maarzo uit de standaart behuizing halen en engens anders neerhangen

dat ding is gekalibreert op de behuizing ( de ronde buis waar ie in zit )

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 20:05
door arjanvanessen
E36 racer schreef:ik wou net zeggen ik heb liever ook een airbox dan de open luchtfilter maja die 100 dollar tege over 1500 dollar ex montage (en finetuning) is toch wel een flink verschil. maak ik liever 1x per maand de inlaat buis schoon van alle rotzooi ;)
hoe wil je dan je luchtmassa meter schoonmaken ? , is een gevoelig dingetje ! , en vaak kun je hem na een schoonmaakpoging wegflikkeren

dan heb ik liever een airbox van 1500 dollar als een kapotte motor , omdat ie te arm gelopen heeft door een goedkoop filtertje

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 31 jan 2012, 20:20
door Martijn M3
Daarom zou ik dus niet zo'n ding in mijn M3 willen hebben.
Lijkt allemaal leuk, maar kan zeer dure en vervelende gevolgen hebben op de toch al gevoelige S54 motor.

Re: Green sport luchtfilter met een lucht massameter problee

Geplaatst: 01 feb 2012, 07:18
door E36 racer
naja lucht massa meter zelf maak ik niet schoon, maar de rest van me buis wel zodat de massa meter minder in aanraking komt met die zooi ;)