Pagina 1 van 1
Lekkage voeten bijrijder!! Help!
Geplaatst: 19 nov 2013, 22:08
door AlpinaB104.6V8
Ik heb sinds deze week een lekkage ontdekt (auto staat normaal altijd binnen, kan pas weer vanaf half december). Er komt water binnen bij de bijrijder. Het komt ergens van boven de LMC module vandaan.
Weet iemand wat hiervan de oorzaak kan zijn? Misschien een bekend probleem? Anders moet ik namelijk het halve dashboard demonteren om erachter te komen waar het vandaan komt.
Graag dus wat hulp.
Dank u.
Re: Lekkage voeten bijrijder!! Help!
Geplaatst: 19 nov 2013, 22:44
door individualtouring
Heb je een schuifdak? Als dat zo is kan de slang van de afvoer mischien verstopt of er niet goed opzitten, dan zou het via de a stijl naar beneden kunnen lopen..
Re: Lekkage voeten bijrijder!! Help!
Geplaatst: 20 nov 2013, 00:08
door lekkerwijf1
Lijkt erop dat de afwateringsfolie/dempingsfolie achter het deurpaneel los van het teer/kit is of evt een watergoot onderaan de deur verstopt zit.
Re: Lekkage voeten bijrijder!! Help!
Geplaatst: 20 nov 2013, 22:41
door PatrickS
Onder je motorkap onder je interieur filters (zowel links als rechts) zitten afwateringslangetjes, deze raken verstopt door bladeren en kun je simpel door prikken. Als deze "bakken" vol lopen, dan gaan ze richting het interieur lekken.
Rechts onder het filter zit ook je tankje voor je remvloeistof en links zit een bak met je DME en andere modules en relay`s.
Re: Lekkage voeten bijrijder!! Help!
Geplaatst: 21 nov 2013, 09:26
door Vliet
Die bakken onder je filters of het raamfolie inderdaad. Laat maar even weten als het opgelost is!