Pagina 1 van 1

Jos & Thomas, 323i e46

Geplaatst: 12 feb 2015, 19:13
door bmwboy323i
Hallo mede BMW chauffeurs!
Wij heten Jos (61) en Thomas (19), vader en zoon.
Gebruikersnaam: bmwboy323i
Regio: We wonen in Duitsland vlak over de grens bij Limburg, dus voornamelijk grensregio.
Wij rijden een BMW 323i, e46, die het eerst toegelaten is in 12-1998. We hebben deze vanaf 21 november 2014.
Km stand: 260.000

Ik was voor een eerste auto voor mijn zoon aan het rondkijken toen mijn oog viel op BMW's. Zodoende heb ik dit ingetikt op autoscout24 en ben bij een tot nu toe mooie auto uitgekomen. Deze hebben we gehaald in Bielefeld, Duitsland. Dat was zo'n 550 km heen en terug. Daar aangekomen was de keuze natuurlijk snel gemaakt, en een week erna stond de auto bij ons op de oprit! Tot nu toe hebben we veel plezier ervan gehad op één kleinigheidje na, een scheur in het expansie vat. Te zien in de foto's!

Autohistorie: Ik heb zelf nog nooit een BMW gehad, maar ben altijd grote fan van Jaguar geweest. Zelf rijd ik een Jaguar XJ-8. Verder heb ik Ford, Peugeot, Audi, Volkswagen, Opel, MAN, Daimler, Mini Cooper en nog een en ander gereden.

Vragen horen we natuurlijk graag!

Met vriendelijke groet,
Jos en Thomas.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding -het probleempje-
Afbeelding -het probleempje 2-
Afbeelding

Re: Jos & Thomas, 323i e46

Geplaatst: 12 feb 2015, 19:37
door Bart70
Welkom hier , zowel Jos als Thomas ! ;)

Mooi voorsteltopic, complimenten, wel een hoop gevloek helaas :devil:

Als jullie, of een van jullie, vragen hebben over het forum, en/of hulp hierbij nodig hebben, dan kunnen jullie altijd een van de moderators benaderen, we zullen jullie dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen :duim:

Zoeken jullie iets over een bepaald onderwerp of probleem, probeer dan eerst de zoekfunctie hier op het forum, deze voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.

Verder wens ik jullie natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers toe en wie weet een keer tot ziens op een van onze meetings/events (26 april is de 1e) :duim:

Re: Jos & Thomas, 323i e46

Geplaatst: 12 feb 2015, 22:35
door Tomba
Welkom vader en naamgenoot :)
Wens beide heel veel rijplezier in de E46.
Zowel zomer- als winterbanden zie ik?
Of gewoon een reserve setje?

Vond het motorblok al aardig glimmen maar snap nu ook waarom, gelukkig is het probleem verholpen.

Re: Jos & Thomas, 323i e46

Geplaatst: 13 feb 2015, 11:49
door bmwboy323i
Dankjewel!

Het motorblok was zo gepoetst!
Op de auto foto's zie je de staal-velgen met winterbanden. Maar dit vinden we toch afbreuk doen aan de auto dus hebben we op ebay nog een zelfde set originele velgen met winterbanden gezocht en gekocht. Dit laat de BMW toch veel mooier uitkomen.

Als er nog meer vragen zijn horen we het graag!
Hier en daar zullen jullie ook wel vragen van ons tegenkomen want problemen die we tegenkomen proberen we zelf op te lossen.

Met vriendelijke groet,
Vader en zoon !