Pagina 1 van 1

Afstandsbediening, beveiliging, Bluetooth problemen

Geplaatst: 19 jun 2015, 23:01
door Tony3103
Hallo ik ben vrij nieuw hier, alhoewel ik al veel info heb opgedaan i zake de problemen in mijn BMW

Zal eea uitleggen: ik heb mijn BMW 530 d high executive Touringcars E61 ooit gekocht in 2005, ivm omstandigheden helaas moeten verkopen, sinds 2 weken heb ik hem weer terug, nu met 220k op de teller. Ik ben dus de 1e en 3e eigenaar.

Had problemen met ab, Bluetooth, div onverklaarbare storingensmeldingen etc.
Inmiddels kabelbomen in achterklep vervangen, het enige wat ik daar niet heb vervangen zijn de dikke bruine en dikke zwarte aan bestuurderszijde.

Helaas problemen ab en Bluetooth niet opgelost

1 oude en 1 nw sleutel, met beide kan de CV ontgrendeld worden en kan er mee gereden worden.
Nadeel is nu dat als je de auto met de sleutel op slot doet en later er weer af haalt het alarm afgaat tot je de auto op contact zet. Dit is te voorkomen door (als de auto op slot is) de sleutel naar rechts te draaien, vast te houden tot je een klik hoort en dan van slot af te doen.

Helaas werkt dat niet altijd of pas ik misschien niet altijd dezelfde en juiste handeling toe?

Nu heb ik begrepen dat voor AB en Bluetooth een en dezelfde module wordt gebruikt, welke is dat en waar zit deze?

Ook heb ik ergens gelezen dat er een 'mannetje in Apeldoorn schijnt te zitten die hier heel goed in is en ter plekke gaat uitfilteren wat het is, deze schijnt veel onderdelen te hebben.

Kan iemand mij helpen?
Ik wil de BMW graag weer helemaal hebben zoals het hoort
Groet
Tony. (Tony@ecinto.nl)

Re: Afstandsbediening, beveiliging, Bluetooth problemen

Geplaatst: 20 jun 2015, 05:31
door gk5
Bluetooth en AB zijn twee aparte modules.

Re: Afstandsbediening, beveiliging, Bluetooth problemen

Geplaatst: 20 jun 2015, 07:43
door bjornb
Hey!

Allereerst gaaf dat het je gelukt is om je oude auto terug te kopen! Dat hoor je niet vaak. Heb je de auto al laten uitlezen? Want met deze problemen moet toch iets naar boven komen als je hem uitleest lijkt mij. Dan wel met de speciale BMW software.

Er zijn een aantal mensen hier op het forum die dat voor je kunnen doen. Is een apart topic voor waar wie zit.

Groetjes

Re: Afstandsbediening, beveiliging, Bluetooth problemen

Geplaatst: 20 jun 2015, 08:13
door Tony3103
Welk topic is dat
En zit er iemand in de buurt van Hoogeveen?

Re: Afstandsbediening, beveiliging, Bluetooth problemen

Geplaatst: 20 jun 2015, 10:30
door Bart70
Neem even een kijkje in dit topic

Voorstellen doe je in dit topic ;)

Hopelijk wordt het probleem snel gevonden en verholpen, maar zoals hierboven geschreven, eerst even laten uitlezen.