Pagina 1 van 1

Consistentie BMW Spotify Connect

Geplaatst: 07 sep 2015, 10:46
door BMW530xdrive
Ik ben over het algemeen heel tevreden over BMW Spotify Connect in mijn F10. Met name de integratie met de CIC vind ik gelikt. Album-art wordt netjes weergeven en hij synct al mijn playlists.

Echter merk ik dat bij het starten van Spotify Connect onder BMW Apps het niet altijd direct werkt.

Hoe ga ik te werk:

1. Ik sluit de USB kabel aan op mijn iPhone
2. Ik start de BMW app op mijn iPhone en wacht tot hij 'Connected' aangeeft
3. Ik navigeer naar BMW Connected Drive in mijn menu (geprogrammeerd onder een sneltoets)
4. Onder Other Apps kies ik voor Spotify.

Op dit moment kan het 2 kanten opgaan.
1. Ik moet even wachten alvorens ik het Spotify&BMW logo op mijn iPhone scherm zie, waarna ik vervolgens Spotify kan gebruiken

2. Zodra ik Spotify App op CIC selecteer, start Spotify wel op, maar komt het BMW&Spotify logo niet in het scherm te staan. Wanneer ik vervolgens in de BMW app kijk op de iPhone zie ik dat hij op disconnected staat. Vervolgens moet ik vaak dan zowel de spotify app als de BMW app sluiten vanuit de taskmanager om het hele proces weer opnieuw te starten.

Hebben jullie vergelijkbare ervaringen?

Re: Consistentie BMW Spotify Connect

Geplaatst: 07 sep 2015, 15:27
door avdakker
Nope, gebruik ik niet. Ik heb mijn schijf vol staan met leuk spul en kan anders via bluetooth gewoon vanaf mijn telefoon streamen. Werkt altijd en is niet omslachtig of lastig. :duimen:

Re: Consistentie BMW Spotify Connect

Geplaatst: 07 sep 2015, 16:33
door dannyvdberg
Ik vind de integratie met Spotify drama.. Het opstarten en verbinden gaat meestal nog goed maar daarna..

- Na elk telefoongesprek heb ik geen geluid meer
- De overgang van handmatig via je telefoon muziek selecteren en daarna via de navi is ook niet best
- De album logo's verschijnen vaak niet

Hopelijk worden dit soort probleempjes snel verbonden maar dit zat wel niet hoog op het lijstje staan bij Spotify...

Re: Consistentie BMW Spotify Connect

Geplaatst: 08 sep 2015, 16:44
door BMW530xdrive
Eigenlijk werkt het bij mij perfect zodra ik eenmaal goed connected ben. Album-art doet het bij mij altijd, scrollen door lijsten etc ook perfect. Na bellen gaat de muziek direct verder.

Ik heb puur met regelmaat problemen om de connectie te leggen.

Re: Consistentie BMW Spotify Connect

Geplaatst: 26 sep 2015, 19:52
door BMW530xdrive
Ik heb het idee dat er door de laatste Spotify app update weer een en ander overhoop is.
Wanneer ik nu mijn afspeellijst in ga wordt het oudste nummer eerst gesorteerd. Dus ik zie in mijn favorieten lijst nu dus mijn nummers van jaren terug, ipv van de nieuwste bovenaan.

Iemand anders dit ook ervaren?