Pagina 1 van 1

Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 16:17
door thomash
Hi Bimmerportal leden,

Sinds 15 minuten geleden heb ik een storing in mijn auto. (De auto rijd verder prima)
Dat het rijregelsysteem is uitgevallen? Ik heb gezocht op internet, maar kom niet echt tot een conclusie. Ik ga straks inpa er eens aan hangen. Maar ben bang dat deze niets zal vinden.
Ik hoop dat iemand mij kan vertellen waar ik het moet zoeken, en of dit een duur grapje is. :loveit: :loveit:

Alvast bedankt!!

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 16:49
door tattoodennis
Teken lijkt op anti slip systeem, die kan ik bij de E61 uitzetten en krijg dat ook te zien.

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 16:52
door tom_il
Als ik dit uitzet krijg je toch geen storings melding ? Alleen dat het uitstaat.

Ik vermoed eens ABS sensoren probleem. Werkt de cruisecontrol nog ?

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 17:18
door thomash
Zojuist getest, cruise control werkt gewoon nog prima. Verder merk ik tot op heden geen hinder?

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 18:11
door BMW530/1976
Melding heb ik ook gehad en na uitlezen kwam er uit dat het aan de stuurhoek sensor lag. Hoe is de staat van je accu?
Ik heb toen de melding gehad samen met een lege accu. Accu vernieuwd en ingeleerd en nooit geen probleem meer gehad.

Als het goed gaat nu je richtingaanwijzer ook niet meer naar de nul stand als je bocht uitkomt.

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 20:09
door Mooggie
Deze melding komt bij mij ook ongeveer 1x per jaar langs. Oplossing is opnieuw starten en dan ben ik er weer lange tijd vanaf. Heeft niet echt een link met de accu dus bij mij. Gaat inderdaad om de stuurhoeksensor die dan van slag is met als gevolg dat de richtingaanwijzer niet vanzelf weer terug schiet naar de nulstand na een bocht te hebben genomen.

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 01 mar 2016, 22:12
door thomash
Bedankt allemaal! ben weer gerust gesteld.:)

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 02 mar 2016, 08:07
door Vintiem
Ik zou de boel toch ook even laten uitlezen. De kans dat hier het mogelijke euvel is gegeven is groot maar zekerheid heb je niet. Als je de boel uitleest weet je het en kan je op basis daarvan beslissen wat je gaat doen.

Re: Rijregelsysteem E60

Geplaatst: 02 mar 2016, 15:13
door Degids
Mooggie schreef:Deze melding komt bij mij ook ongeveer 1x per jaar langs. Oplossing is opnieuw starten en dan ben ik er weer lange tijd vanaf. Heeft niet echt een link met de accu dus bij mij. Gaat inderdaad om de stuurhoeksensor die dan van slag is met als gevolg dat de richtingaanwijzer niet vanzelf weer terug schiet naar de nulstand na een bocht te hebben genomen.
Dat met die richtingaanwijzer heb ik ook wel eens, maar dan is het bij mij de AFS die begint te piepen en niet het rijregelsysteem.