Pagina 1 van 2

Velgen coaten

Geplaatst: 04 mar 2016, 20:26
door iBorisch
Omdat ik zelf best lang heb gezocht naar een bedrijf dat mijn 18 inch velgen kon renoveren, wil ik dit toch even met jullie delen.

Mijn velgen hadden wat stoeprandschade, eentje had een deukje aan de binnenkant, de boutgaten hadden last van corrosie en de remstof was inmiddels ook niet meer 100% weg te poetsen.

Uiteindelijk ben ik terechtgekomen bij Piet Dam (eigenlijk bij Andy, maar zo heet het bedrijf niet). De velgen moesten daar een weekje logeren en wow... Je zou echt zeggen dat het nieuwe velgen zijn.

Dus als je dit ook wil laten doen, het is echt een goed adres met vakwerk. Overigens ook spuitwerk is mogelijk. (Natuurlijk ook in allerlei kleuren.) Hij heeft verschillende voorbeelden liggen van wat er kan.

Het bedrijf zit overigens in Cillaarshoek onder Rotterdam.

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 04 mar 2016, 20:30
door iBorisch
Uiteraard ook even nieuwe velgcaps besteld en nieuwe m-logo's voor op de velg. Een set verse banden. Man man man, wat zal de E60 straks weer staan glimmen!

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 07 mar 2016, 12:19
door Bart70
:duim:

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 07 mar 2016, 13:29
door Degids
Kosten?

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 07 mar 2016, 13:54
door M.arco
Netjes geworden! Maar zoals degids al zegt, en voor velen niet geheel onbelangrijk, wat was de prijs?

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 07 mar 2016, 16:38
door Ralph
Een indicatie van de prijs zou ook fijn zijn.

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 11 mar 2016, 07:43
door iBorisch
Tuurlijk. Da's wel zo handig.

De prijs is 119 per wiel. In de bedrag zit niet alleen coaten, maar ook afdraaien, stoeprandschade verwijderen, helemaal rond maken en blank aflakken.

In totaal was ik dus 476 euro kwijt.

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 11 mar 2016, 20:33
door Degids
Das een hele nette prijs!

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 13 mar 2016, 05:10
door rens914
Los van de kwaliteit vh werk vind ik dat een heeeeele dikke prijs.
Bij de velgendokter in uden ben je minder dan de helft kwijt voor eenzelfde resultaat.
Ben daar nog geen jaar geleden geweest.

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 13 mar 2016, 20:16
door Toink
Denk dat iets betere fotos in de zon de kwaliteit meer recht doen. Ik heb inmiddels zo vaak velgen laten spuiten en het is altijd allemaal bras in mijn ogen. Schuurkrassen, sinaasappeleffect, metallicwolken of ruw oppervlak dus niet meer schoon te krijgen.

Maargoed, ik denk dat ik een hele moeilijke klant ben. Wat ik bras vind kan een ander prima vinden voor een leuk prijsje.

Over Piet Dam lees ik eigenlijk alleen maar goeds. Of de prijs te hoog is? Ligt eraan wat je zoekt. Maar ben wel heel benieuwd naar wat close-ups in daglicht. Mijn velgen moeten namelijk eigenlijk ook een keer en eerlijk gezegd durf ik ze nergens heen te brengen... :)

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 13 mar 2016, 22:44
door rens914
Lekker €500 uitgeven dan om bij de eerste keer dat je/of partner via de stoeprand in parkeert de velg weer terug te brengen voor een re-do.
Ik zou het begrijpen als je een bijzondere wagen had maar een beamer ???.Voor mij gewoon een WW bak.

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 14 mar 2016, 05:03
door tom_il
Beamer = Motorfiets ;) .

Rare uitspraak om op een BMW forum te doen : Gewoon een WW bak. Kan je evengoed zeggen dat de enigste Porsche een 911 is, wat dan weer een veredelde kever is :gek: :gek: :gek: .

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 14 mar 2016, 13:53
door rens914
WW bak is een woon werk auto
Een porsche is een porker en idd is de enige echte een 911. ( ben zelf porsche fanaat en heb er ondertussen heel veel gehad)
De a310 die ik heb is een Airbus of tupperware en mn 3000gt twin turbo VR4 is Japanse rommel.

Iedereen vindt zn eigen auto bijzonder maar dat is niet altijd zo

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 14 mar 2016, 15:54
door tom_il
Dat is idd zo, maar wat is dan het punt om uberhaupt een BMW te kopen ?
Maar dan kunnen we ook gewoon allemaal Dacia's kopen, die dingen brengen ons ook naar het werk en terug. Die zou ik eerder onder een WW auto categoriseren.

En als het dan een "gewone" WW auto is. Dan is het nut van leder of 19 inch velgen ?
Jij hebt toch ook Leder gestoken ? Of wil minimaal 19inch velgen ? Kan je beter je geld daar allemaal niet aan spenderen en het ergens "nuttig" aan geven.

Of maw wat voor de ene zinnig is, is dat voor de andere niet.

Peace
:duimen:

Re: Velgen coaten

Geplaatst: 14 mar 2016, 19:31
door rs13
Piet Dam is een super goed adres inderdaad. Ik heb mijn velgen daar ook laten herstellen en coaten. Is niet de goedkoopste maar wat mij betreft wel de beste tot nu toe qua afwerking.

MIjn Bimmer is ook mijn WW bak maar dat betekent niet dat ik lelijke beschadigde velgen wil. Ik rijd ook niet dagelijks langs stoepranden dus zo'n vaart loopt het niet. :) Trouwens, met die benaderingvan jou rens914 hoef je ook nooit je auto te wassen. Maar misschien dat je dat ook niet doet ;)

Maar even terug on topic. Ik heb mijn velgen een jaar geleden laten coaten en ze zien er echt top uit.