Pagina 1 van 1

E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 20 aug 2017, 16:25
door Sylvanoasselman
Beste,


Ik rij een e36 m3 nu een paar maanden. Ondertussen aan het strippen en drift klaar maken.

Nu heb ik even een snel een tijdelijk setje gekocht ( ja onbekend merk ) van maxspeed rods coilovers.
Heel mooi setje voor de prijs, alleen achter de schokbrekers zijn te kort en bonken bij een drempel. Kan dit heel veel kwaad? Ik neem aan dat de bevestegings punten van de schokkers het niet prettig vinden.. ik kan de schokkers niet verder opdraaien en de veren ook niet verder verlagen.

Hoop dat iemand weet of het dus kwaad kan voor de schokkers ( niet dat ze uit mekaar klappen als ik rij) en of ik meer schade aan mijn auto ga toedoen. :leip:

Bvd!

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 20 aug 2017, 18:04
door matheeuwissen
Ik snap niet zo goed wat er te kort is?

Zoals je het nu verteld lijkt het eerder dat de zuigerstang te lang is en onderin de schokdemper klapt?

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 20 aug 2017, 18:08
door Sylvanoasselman
Nee de stang klapt zegmaar tegen de boven kant aan, dus als de auto omhoog veert, klapt de zuigerstang tegen bovenkant demper aan.

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 22 aug 2017, 14:35
door Dutchie
Dan moeten ze wel heel kort zijn, hoever zakken je wielen naar beneden als je de auto opkrikt?

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 22 aug 2017, 15:19
door Sylvanoasselman
4cm , meer niet

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 24 aug 2017, 08:27
door Dutchie
Het hoeft niet een heel groot probleem te zijn, alleen de toplagers van de demper zullen dit zeker niet leuk vinden. 4cm droop is ook wel héél erg weinig.

Re: E36 achter veren maxspeed rods

Geplaatst: 24 aug 2017, 10:37
door Sylvanoasselman
Dutchie schreef:Het hoeft niet een heel groot probleem te zijn, alleen de toplagers van de demper zullen dit zeker niet leuk vinden. 4cm droop is ook wel héél erg weinig.

Ja ik vondt het ook echt heel kort. De dempeestaaf zelf is zelfs maar 12cm.

Bedankt voor de reacties!