Pagina 1 van 1

Bluetooth muziek stream met originele radio?

Geplaatst: 22 feb 2018, 07:23
door Krijt
Hi allemaal,

Recent heb ik een E38 728iL gekocht (zie voorsteltopic) die ik helemaal origineel wil houden. Het enige dat ik in wil bouwen is de mogelijkheid via bluetooth muziek te streamen en te bellen terwijl de radio en stuurbediening origineel blijven.

Hebben jullie hier ervaring mee en/of tips hoe ik dit het best kan doen? Op internet stuitte ik op GROM (https://gromaudio.com/store/usb_adapter ... radio.html). Kan iemand hier meer over vertellen en/of ken je iemand die dit kan inbouwen, bij voorkeur omgeving Utrecht of Eindhoven?


Alvast bedankt!

Met vriendelijke groet,

Arjen

Re: Bluetooth muziek stream met originele radio?

Geplaatst: 22 feb 2018, 11:48
door Patrickk
Ik heb ook een systeem van grom erin zitten, kwam bij mij op de plek van de cd wisselaar. Op de site van motrade kan je stap voor stap kiezen welke radio je hebt en krijg je de passende kabels erbij geleverd. Als je een beetje handig bent is dit goed zelf te doen.

Re: Bluetooth muziek stream met originele radio?

Geplaatst: 23 feb 2018, 01:54
door Krijt
Dank voor de tip!