Pagina 1 van 1

Specialist reparatie autom. achterklep

Geplaatst: 17 aug 2018, 10:50
door Drapu
Goedemorgen,

Ik ben op zoek naar een specialist die de achterklep van mijn E61 kan repareren. Klep gaat alleen bij warm weer nog redelijk goed open tot 75% maar met koud weer is het nada. Het heeft me niet zo gestort maar na een aantal keren
mijn hoofd stoten in een christelijk dorp, komt nu het moment om de medebewoners niet verder tot last zijn.

Heb devdealer gebeld maar die geven alleen een quote af na (vele) uren diagnose.

Dus, als iemand een goede reparateur weet, ik hoor het graag. Liefst omgeving redelijk rond Gouda.

Mvg,
D.

Re: Specialist reparatie autom. achterklep

Geplaatst: 17 aug 2018, 12:09
door ehombie
Het goedkoopste is even zelf te kijken....Zit er genoeg hydroliek olie in? Linker gesloten opbergvak achter stoffenbekleding (even wegtrekken) in kofferbak.

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e61- ... ks/DeS0ViM

Re: Specialist reparatie autom. achterklep

Geplaatst: 20 aug 2018, 19:15
door Vintiem
Grote kans dat ie lek is en veel olie mist. Kwaaltje zegmaar.
Je kan bij de dealer een setje kopen met olie, ringetjes etc. Niet goedkoop, euro of 80,- maar het werkt wel.

Trouwens komt de lekkage uit de cilinder zelf waar je niet bij kan en niet uit het vulpotje helaas. Draai de vier torx schroeven aan de onderzijde zo straks mogelijk vast. Scheelt de helft aan lekkage.

Je kan ook even langs gaan bij een echte specialist, SPBA in ‘s Gravendeel.