Pagina 1 van 1

BMW E46 328CI

Geplaatst: 08 mei 2019, 17:00
door Bmw_bmw
Hallo,

Ik heb problemen met mijn BMW E46 328.
Als de motor koud is dan schommelt de motor en gaat ie beetje spelen in de toeren. En soms wil de auto niet goed starten, dan kan je niet goed accelereren, hij houdt dan in.
Wanneer ik het uitlees krijg ik soms de error van Camshaft, maar die heb ik al gewisseld voor een nieuwe.

Kunnen jullie mij helpen?

Bedankt!

Re: BMW E46 328CI

Geplaatst: 09 mei 2019, 11:52
door surfroy01
Luchtmassa meter? Loshalen en met contactspray schoonmaken.

Re: BMW E46 328CI

Geplaatst: 09 mei 2019, 12:52
door NielsE36
Kan natuurlijk vanalles zijn, ik zou hem laten nakijken bij de garage.

Mijn oude 328ci had ook vergelijkbare klachten, na vervangen van de verstopte carterventilatie was dit opgelost.
Je kunt kijken door wat delen los te schroeven of jouw carterventilatie ook verstopt is.

Re: BMW E46 328CI

Geplaatst: 09 mei 2019, 17:18
door e39-528i
je zegt dat bij het uitlezen de krukas sensor ( soms ) een foutcode geeft, maar deze is vervangen,....
Is deze vervangen voor een origineel exemplaar ?? of immitatie

Re: BMW E46 328CI

Geplaatst: 23 dec 2021, 13:17
door mr.mstyle
Ik loop voor iemand met een 330i tegen dergelijke problemen aan. Het gevarenlampje brandt en de motor loopt slecht. Nakijken bij een garage concludeerde dat de imitatie-krukas sensor de oorzaak was. Een originele zou dit probleem moeten verhelpen. Iemand hiermee bekend en/of dit daadwerkelijk het verschil zou kunnen maken?

ps: Zo niet, zijn er mensen op het forum die dergelijke storingen nakijken en kunnen oplossen? Natuurlijk tegen betaling. De auto staat nu al 2 weken stil. Gewoon zonde.

Re: BMW E46 328CI

Geplaatst: 24 dec 2021, 13:11
door ehombie
Dat kan...
Maar om die uitspraken te bekrachtigen zou ik ook oscilloscoop beelden willen zien.
hangt ook af wat jouw probleem is...waarbij je het in die hoek moet zoeken.