Pagina 1 van 2

320i S50

Geplaatst: 15 sep 2009, 22:43
door JurT
Nou hier ga ik wat bijhouden over mijn hok. Zit nog veel werk aan maar dat gaat allemaal goed komen.

Ben op zoek naar de brede stootlijsten, aangezien ik een tijdje terug originele bmw motorsport emblemen voor 1 euro heb gekocht op ebay.
Ook heb ik nog een g-power 2x76 dtm liggen. Stond eerst te koop, maar denk dat ik deze toch ga houden.
Ook de grotere m3 lip bestellen bij Jurian volgende week.
Er zitten nu 4 ac schnitzer velgen onder, alleen wil ik die gaan wegdoen. Ben opzoek naar de bmw motorsport velgen van de m3.
Ook bezig met een supersprint x-pipe. Contact gehad met CTG over een Alpha N chip die erop gaat komen. Dan komt er natuurlijk ook een carbon airbox op. Ook nog ergens een OMP veerpootbrug liggen die ik eens moet gaan zoeken. Weet alleen nog niet of ik dit erop ga zetten.
Bij Bas Roos komt ie over een tijdje ook te staan. Die gaat de auto globaal nakijken en hij gaat er een elektrische fan inbouwen. Ook gaat hij dan nog kijken of hij een m3 radiateur heeft.

Over een tijdje gaat er ook iemand van een ander forum wat laswerk aan verrichten. De accubak is deels doorgeroest en de bak van het reservewiel.

Bedoeling is er uiteindelijk een racer van te maken met kenteken. Auto gaat ook omgekeurd worden bij het rdw, alleen nog even uitzoeken hoe dat precies gaat.
Maar voorlopig moet de auto niet te veel gaan opvallen, als er een gestripte auto met rolkooi en kuipstoeltjes staat in een redelijke achterbuurt in Amsterdam dan is het vragen om problemen.

Aangezien ik niet iemand ben die zijn hele auto gaat fotograferen en gaat posten heb ik in ieder geval wel een foto voor jullie. Vast en zeker niet de foto die jullie verwachten haha;

Afbeelding
Afbeelding

Re: 320i S50

Geplaatst: 15 sep 2009, 23:49
door RobinE36Power.
respect jurt!

Re: 320i S50

Geplaatst: 16 sep 2009, 07:56
door Mungos
Leuk project!

Re: 320i S50

Geplaatst: 16 sep 2009, 08:10
door Nardo328i
ben benieuwd! leuk project..

maar hoe wil je dat gaan doen dan met je auto? staat de auto niet thuis tijdens ombouw?

Re: 320i S50

Geplaatst: 16 sep 2009, 16:23
door JurT
Thnx heren.

Ja ik ben hard opzoek naar een garage waar ik de auto kan stallen. En dan kan ik daar alle werkzaamheden voor zover mogelijk zelf uitvoeren.
Had laatst een garage gevonden, was alleen echter te klein om daar te sleutelen. En ik wil juist niet op de straat gaan sleutelen aangezien ze de milieu politie hier nogal streng is. Dus ben hard op zoek naar een stallings/ sleutel ruimte in A'dam of omgeving.

Re: 320i S50

Geplaatst: 18 sep 2009, 12:38
door nielscoupe
lijkt verdacht veel op jou blok ??


http://link.marktplaats.nl/269884129

Re: 320i S50

Geplaatst: 18 sep 2009, 19:10
door 18inch of rims
ja dat is m...

Re: 320i S50

Geplaatst: 18 sep 2009, 19:18
door Roman
Eindelijk een topic :D Ben benieuwd naar de vorderingen van dit project, zou ook graag eens een paar foto's van de auto in zijn geheel zien!

Re: 320i S50

Geplaatst: 22 sep 2009, 19:12
door JurT
quote verwijderd, zie forumregels mbt quoten

Moderatoropmerking Jurian
Nou zal mijn best gaan doen en binnenkort eens wat foto's voor je plaatsen. :zwaai:

Re: 320i S50

Geplaatst: 28 sep 2009, 21:04
door HC320i
Klinkt erg spannend allemaal! :~
Succes.

Re: 320i S50

Geplaatst: 30 sep 2009, 21:51
door rudolph_13
Leuk project. Komend weekend maar weer stukje gaan rijden... als je weer langskomt :zwaai:

Re: 320i S50

Geplaatst: 03 okt 2009, 16:58
door JurT
Vandaag de g-power uitlaat eronder gesleuteld. Klinkt erg lekker vooral bij het maximale toerental :P

Binnenkort komen er de brede strips op met de motorsport logo's. Volgende week 2 Sparco kuipstoelen ophalen. En nog een setje 4 pots Brembo klauwen gekocht voor de vooras.

Re: 320i S50

Geplaatst: 12 apr 2010, 13:48
door JurT
Ook nog maar even een update doen van mijn kant. De grijze coupe had te veel roest op de bodem, besloten om een ander chassis te kopen. Heel wat auto's gezien, uiteindelijk een boston groene e36 sedan 316i gekocht van een jongen van een ander forum.

De grijze en de groene staan beide bij Bas Roos autosport, de grijze is klaar voor de sloop, alleen even wat m3 coupe onderdelen eraf halen en dan kan ie weg.

De keuze voor een sedan was makkelijk, chassis is lichter en stijver plus het is weer eens wat anders. Heb nu al 2 coupe's gehad.

Bas gaat het volgende doen:

-tropenradiateur van een 325i (nieuw) en deze is een stuk groter, ideaal voor op het circuit.
-elektrische fan met schakelaar in de auto (nieuw)
-kleppendekselpakking
-carterpanpakking
-zwarte powerflex bussen op de achteras
-drijfstanglagers en de hoofdlagers worden vervangen (zwakke punt van de 3.0)
-alle slangetjes en pakkingen (op de koppakking na) worden vervangen
-carterpan, worden aluminium schotten ingelast voor een betere oliescheiding
-nieuwe benzine filter, olie filter, olie 10w60, bak olie, diff olie
-thermostaat

De auto zou de eerste week van april klaar zijn maar het wordt toch het einde van deze week, dan naar het rdw om de keuring te laten doen. Nu kan je nog voor ongeveer 80 euro een auto om laten keuren ipv de bijna 1000 euro eerst.

De rolkooi ga ik binnenkort bespreken met Bas, welke het beste past in mijn budget etc.

De supersprint xpipe en de gpower demper gaan er dan even onderuit, anders vrees ik dat ie wordt afgekeurd. Ik heb de 20e een afspraak bij het rdw.

Daarna ga ik me bezig houden met het zoeken naar misschien een m3 bumperkit of nog specialer een stw kit. Aangezien iedereen met een e36 zowat m3 bumpers en m3 spiegels heeft vind ik dit niet echt speciaal meer.
Alleen het stw kitje is een behoorlijk stuk duurder en heel moeilijk te vinden. Op zich wel een leuke uitdaging.

Als de auto omgebouwd is zal ik eens wat foto's en filmpjes maken.

Re: 320i S50

Geplaatst: 14 apr 2010, 11:16
door Verheeske
mooi project ,dat zal wel de nodige centjes kosten.


is het chassis van een sedan echt zoveel lichter ja? ik kan me wel goed voorstellen dat het inbouwen van de kooi makkelijker is bij een sedan

Re: 320i S50

Geplaatst: 14 apr 2010, 13:44
door Remmie
Leuk project Jur.
Ik heb vorige week nog effe handje geholpen met het eruit halen van het 316 blokkie ;)

Gr, Remmie 8)