electronische storing

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
speedyric
Berichten: 7
Lid geworden op: 13 jun 2011, 22:35

electronische storing

Bericht door speedyric » 13 jun 2011, 23:05

goeiedag,ik zal me eerst even voorstellen.

ik ben richard,kom uit warmenhuizen,en heb 2 bimmers tot mijn beschikking,een e36 316 sedan,en zelfde type als automaat.

de automaat heb ik gekocht voor onderdelen omdat m'n andere ouwe bimmer beetje verrot was inmiddels.

over de 316 automaat: de vorige eigenaar heeft me verteld dat er ergens kortsluiting was geweest bij het achterlicht,dus dat dit daarom niet goed werkte.

en inderdaad,aleen het rechterachterlicht werkte,maar de knipperlichten daarentegen werkte wel bij beide achterlichten.
nou zat ik uit te vogelen of alle zekeringen wel goed waren,want parkeerlichten in koplampen werken dus ook niet,en de binnenverlichting en tellerverlichting werkt ook niet,mistlampen waren niet aangesloten,maar mistachterlicht deed het weer wel in beide achterlichten.

maar....zogauw als ik mistlampen voor aansluit en die tegelijk met mistachterlichten aanzet,valt me radio uit,en gaat het abs lampje branden.

daarna deed ineens me linker achterlicht het ook weer,aleen nu deed rechts dus niets meer.

dus,blijkbaar zit er iets goed mis ergens in mijn kabelboom.
iemand die hier ervaring mee heeft of me er meer over kan vertellen ??

rajino
Berichten: 63
Lid geworden op: 08 dec 2010, 18:39

Re: electronische storing

Bericht door rajino » 14 jun 2011, 10:16

geen kabels los of zelf geplakt met tape? en test eens andere achterlichten. want ik heb hetzelfde nadat ik de achterlichten van een 323 coupe erop heb gezet. begon ook ineens raar te doen...
bmw e36 318is coupe, voorheen: 316i sedan, 318i sedan, 320 aut vanos coupe.

BMWE39FREAK
Berichten: 259
Lid geworden op: 11 okt 2010, 15:48
Locatie: Bellingwolde

Re: electronische storing

Bericht door BMWE39FREAK » 14 jun 2011, 23:18

Je moet even onder je dashboard kijken want der zijn hobbyisten die weinig verstand van stroom hebben en sluiten van alles aan onder je dashboard om stroom voor wat dan ook te krijgen en word dit meestal gedaan zonder goede bescherming of op draden die connectie hebben met andere..
Dus check effe onder je stuur of dat netjes is en achter je dashboard kastje en als dat ook netjes is check ook nog effe bij je pook en onder je tunnelbak ;)
Succes ermee
Greetz 8)
BMW L.A.CarParts
Voor diverse E34 ,E36,Z3,E39 en E46 Onderdelen

speedyric
Berichten: 7
Lid geworden op: 13 jun 2011, 22:35

Re: electronische storing

Bericht door speedyric » 15 jun 2011, 16:50

ik zat ook al te denken dat het mischien in die computer kan zitten,die achter je motor ruim zit,of is dat onmogenlijk ???

heb andere achterlichten erin gedaan,maakte niks uit.

sommige problemen zijn echter wel vanzelf opgelost :S aleen nu heb ik ineens de storing dat er soms een lampje zoiets heb van: hey,laat ik eens spontaan gaan branden :D

nou....joepie -_-

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E36) Techniek”