Peter E46 328i Touring 1999

Nieuw op het forum? Stel jezelf even voor
ppeterM
Berichten: 7
Lid geworden op: 13 jun 2015, 18:35

Peter E46 328i Touring 1999

Bericht door ppeterM » 13 jun 2015, 18:58

Hallo allemaal,

Ik ben Peter, ik kom uit den Bosch en ben 2e eigenaar van een (E46) 328i Touring uit 1999. De teller staat nu op 320k. De auto is 100 %, heeft altijd op tijd het reguliere onderhoud gehad. Ik heb me zojuist aangemeld op dit forum om een idee te krijgen over de reparaties, die ik kan verwachten. Ik verwacht bijv. dat de koppelingsplaten moeten worden vervangen. Of is het iets anders dat kan gaan stinken, als je in de file rijdt? Ik merk overigens niets bij het ontkoppelen of schakelen . . . Wie heeft hier meer ervaring bij?

Gebruikersavatar
Bart70
Berichten: 10824
Lid geworden op: 15 dec 2013, 12:36
Locatie: Zuid-Holland
Contacteer:

Re: Peter E46 328i Touring 1999

Bericht door Bart70 » 14 jun 2015, 00:59

Welkom hier Peter !

Je vragen kun je beter in het betreffende subforum zetten :duim:

Heb je ook fotootjes van de wagen ? Daar zijn we namelijk gek op hier :whistle:

Mocht je vragen hebben over het forum, en/.of hulp hierbij nodig hebben, stuur dan even een pm naar een van de moderators, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen.

Zoek je meer info over een bepaald onderwerp of probleem, probeer dan ook altijd even de zoekfunctie hier op het forum, deze voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.

Verder wens ik je natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers toe :duim:

p.s. ik heb je topictitel even gewijzigd om het overzicht te behouden hier

Plaats reactie

Terug naar “Stel jezelf voor”