Pagina 1 van 1

e36 320i

Geplaatst: 23 okt 2010, 19:03
door 1nsane
Hallo allemaal,

Sinds vandaag ben ik trotse eigenaar van een 320i AC schnitzer uit 93'. mooie lage km stand met NAP van 1e eigenaar nieuwe apk grote beurt gehad enz. 1 minpuntje is een roestplekje onder de kofferklep maar verder een strakke bak :)

Afbeelding

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 23 okt 2010, 19:44
door Beens1
Welkom hier! :zwaai:
Zo op het eerste gezicht ziet de wagen er knap uit. Verder nog plannen om 'm meer je eigen te maken of hou je hem zo?

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 23 okt 2010, 19:45
door Anoniem
Welkom op het forum!

Leuk spoilertje zit erop! en kleur is ook fijn! maar eerste eigenaar? Dat zie je niet vaak!

Maare:

:fuit: meer foto's ?

groeten!

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 23 okt 2010, 19:59
door 1nsane
danku voor de verwelkoming :D ja meer eigen maken, de enige dingen die ik wil doen eraan is die roestplek behandelen en that's it, het is een orginele Schnitzer en dat wil ik graag zo houden!! Ik wilde al een tijdje een BMW e36 maar het kwam er nooit van omdat ik vrij kieskeurig ben. maar dan toch nu wel een BMW. Meer foto's zijn onderweg maar het is nu donker en deze had ik even snel gesnapped ;). ook had ik een vraagje over de kachel, het lijkt er op dat de kachelweerstand het niet meer doet. alleen in stand 4 blaast hij. Is dat een beetje goed te vervangen? zijn gewoon van die kleine dingetjes, het mooiste vind ik wel dat er in de basis niet aan de wagen is gerotzooid. originele alarm zit er ook nog in, werkend net als de CV op afstand.

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 24 okt 2010, 09:48
door Maxime92
Welkom ;)
Ziet er een mooie auto uit! zie maar dat je snel nieuwe foto's hebt he :P
Greets M

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 24 okt 2010, 13:24
door johnsdale
Orginele Schnitzer??
Waar zijn de spiegels, skirts en wielen dan? :roll:

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 24 okt 2010, 14:30
door 1nsane
Afbeelding

Afbeelding

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 24 okt 2010, 17:07
door 1nsane
je hebt volgens mij gelijk met de spiegels, opzich zitten wel de einddemper, stuur, pook, voorbumper etc er op.

Ik kwam nog aan een paar andere kleine gebreken, namelijk de kachelweerstand die het niet doet (alleen stand 4 werkt), hemelstof die hier en daar een beetje los zit (is dit goed te repareren of moet ik ergens een hemeltje vandaan halen?) en de kachelrooster richters die niet allemaal heel zijn. Hoe kan ik die uit elkaar halen en repareren?

Misschien niet de juiste plek om het te posten hoor maar ik wie weet kan iemand hier me helpen?

Re: nieuw hier e36 ac schnitzer

Geplaatst: 24 okt 2010, 20:01
door j0eyv
Ben normaal niet zo'n fan van AC Schnitzer maar moet zeggen dat deze er best goed uit ziet! Veel plezier hier en met je wagen.