Pagina 1 van 1

Parkeersensoren.

Geplaatst: 30 dec 2012, 02:16
door scoopyy
Hey Mensen,

Heb een vraag over mijn parkeersensoren.
Van een BMW E46 Sedan.
Ik ging van de week inparkeren.
En pas heel laat begon die opeens heel snel te piepen bijna constant.
Dit had ik voorheen niet.
Heb ze ook al even schoongemaakt met een vochtige doek maar mocht niet helpen.
Zou het kunnen zijn de sensors af zijn ?
Geven overigens ook geen fout aan met het uitlezen.
Alvast bedankt,

En iedereen een goeie jaarwisseling gewenst !!!!

Re: Parkeersensoren.

Geplaatst: 30 dec 2012, 03:47
door mechanic01
misschien ligt het aan het object waar je achter parkeert, dat die de staling van je sensoren beïnvloed

Re: Parkeersensoren.

Geplaatst: 30 dec 2012, 11:56
door Verheeske
kan zijn dat het er maar een doet. Geeft niet direct een foutmelding. Bij mij doet alleen rechtsachter het. Die 'ziet' echter zoveel dat hij linksachter ook wel wat ziet. Maar dus wel pas als ik er al bijna tegenaan sta.

Re: Parkeersensoren.

Geplaatst: 30 dec 2012, 13:12
door Hardoxxx
Bij mij deed ie een tijdje ook zo, of zelfs constant vanaf het in achteruit schakelen. Niks mee gedaan en op een dag was het weer gefixt. Raar maar waar. Zelf denk ik dat het vocht is wat erin gezeten kan hebben na het wassen van de auto.

Re: Parkeersensoren.

Geplaatst: 05 jan 2013, 11:41
door twanheering
Als 1 sensor defect is dan schakelt het hele systeem uit (veiligheid). Want het systeem is dan niet meer betrouwbaar. En dan krijg je een lange pieptoon zodra je de auto in z'n achteruit zet als waarschuwing dat t systreem niet correct werkt.
Was het eenmalig of doet ie het vaker? Als het eenmalig was, zal het indd aan het object gelegen hebben.
Het zou misschien ook je PDC-module kunnen zijn. Heb het zelf ook gehad, die deed ook heel raar af en toe, en heb m toen vervangen, en nooit meer problemen mee gehad.

Re: Parkeersensoren.

Geplaatst: 06 jan 2013, 10:42
door Rene08
twanheering schreef:Als 1 sensor defect is dan schakelt het hele systeem uit (veiligheid). Want het systeem is dan niet meer betrouwbaar. En dan krijg je een lange pieptoon zodra je de auto in z'n achteruit zet als waarschuwing dat t systreem niet correct werkt.
Zoals Verheeske ook al zei, dat gebeurd dus niet altijd. Bij mij is het hele systeem ook blijven werken terwijl er al drie sensoren stuk waren.