Pagina 1 van 1

Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 10:39
door scumbag
Hoi,

Sinds enkele weken ben ik de trotse eigenaar van een BMW. Omdat ik nog de nodige vragen heb wordt het tijd me voor te stellen.

Historie:
Tot nu toe heb ik meestal VAG gereden: Golf 1, 3 en 4, Passat, Focus station, Seat Cordoba station, Octavia combi, en Audi A4. Ongeveer de helft van deze wagens reed op diesel, de andere helft op benzine. Voor mijn nieuwe vehikel werd me een BMW aangeraden omdat ik al eens had geroepen dat ik mijn laatste wagen (Audi A4) wat minder gevoel van de weg had.

Vroeger moesten mijn wagens snel zijn en sportief rijden. Nu ik wat ouder wordt wil ik graag comfortabel van hier naar daar. Snelheid en sportiviteit zijn leuke bijkomstigheden.

Nu:
Een titaanzilveren 316i touring uit 2003. Omdat dit mijn eerste BMW is ben ik op zoek naar veel info. Een aantal zaken heb ik hier al gevonden, waarvoor dank.

Toekomst:
Als ik ooit de loterij win of ik een killer-app ontwikkel, komt er een Aston Martin DB-9 of Vantage voor de deur te staan.

En oja, een gezond 2013 :duimen:

Re: Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 10:53
door Rene08
Welkom! :zwaai:

Re: Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 18:17
door Dcreator
Welkom hier!

benieuwd naar je bmw, ervaring, en geplande mods! :duim:

Re: Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 19:52
door scumbag
Weer en tijd bepalen wanneer ik wat foto's ga schieten.

Mijn onderhoudservaringen tot nu toe zijn wat ik kan verwachten van een auto van 10 jaar: Sleutels die niet 100% werken. Het emissielampje dat aangaat omdat bij het laatste onderhoud afdekplaten en een luchtleiding niet helemaal goed gemonteerd zijn en een oliefilter dat eigenlijk al een tijd geleden vervangen had mogen worden.

De rijervaring is heel positief. Ik snap nu eindelijk de slogan "Freude am Fahren". Ik zit met een grote grijns achter het stuur.

Ik heb wel een modlijstje met 1 ambitieus project. Linkerhanden heb ik voldoende. BMW kennis, vrije tijd, budget en werkruimte zijn helaas beperkt.
  1. Alle sleutels werkend krijgen;
  2. Ingebouwde radio vervangen of uitbreiden zodat ik USB en AUX heb;
  3. Trekhaak;
  4. Beschadigde velgen repareren;
  5. Een OBD kabel aanschaffen en kijken wat er allemaal met die wagen kan;
  6. Als ik extreem veel tijd over heb: carputer op Raspberry Pi basis incl live OBD koppeling.
Ik ben blij dat ik naar dit forum verwezen ben, jullie hebben ontzettend veel informatie hier. :amen:

Re: Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 20:14
door 335Rick
Welkom op BP :duimen:

Re: Een gezond 2013

Geplaatst: 02 jan 2013, 23:45
door bmw brian
welkom op bp