Pagina 1 van 1

Greg - E46 320d Touring

Geplaatst: 13 jun 2013, 17:07
door GWR
Hallo allemaal,

Mijn naam is Greg, 22 jaar oud, student en sinds kort de gelukkige eigenaar van een 320d Touring E46 van 2003. De auto rijdt super en heeft ongeveer 240.000 kilometer gereden. Ik heb de auto van de tweede eigenaar overgenomen die hem weer als jong gebruikte demo heeft gekocht. De auto heeft nog een aantal leuke goodies zoals een schuifdak, zwart leder met sportstoelen en 17" wielen. Over de wielen twijfel ik overigens nog heel erg, het ziet er schitterend uit maar maakt de auto enorm stug.

Verder nog op de to-do list:
- Zwarte raamomlijsting vervangen voor chromen
- EGR-reinigen (de auto roet toch wel flink)
- Zwarte kunststof handgrepen vervangen voor meegespoten exemplaren (blauw)

Op de reis naar Zuid-Frankrijk gingen spontaan de lampjes van de ABS, ESP en de handrem branden. Snel googlen met de telefoon voorkwam een lange vertraging op het wachten van de ANWB, de ABS-sensor blijkt stuk. (met dank aan dit forum). Nu alleen nog even een manier vinden om uit te zoeken om welke het gaat. (Iemand nog tips met betrekking tot het zelf uitlezen van de auto?)

Hier nog wat foto's van de BMW:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Even voorstellen - 320d Touring E46

Geplaatst: 13 jun 2013, 17:11
door Dcreator
Welkom op het forum!

Nette touring heb je daar! :duim:

Re: Even voorstellen - 320d Touring E46

Geplaatst: 17 jun 2013, 19:37
door GWR
Bedankt! Ben er na een trip van 3.000 kilometer nogsteeds erg blij mee!

Re: Even voorstellen - 320d Touring E46

Geplaatst: 17 jun 2013, 21:10
door Dcreator
Goed om te horen!

Hierthuis hebben we er ook een (nog geen jaar in ons bezit), daar gaan mijn ouders binnenkort ook een rit mee maken 1000 heen en 1000 terug! Ben benieuwd hoe dat ze gaat bevallen! :)

Re: Even voorstellen - 320d Touring E46

Geplaatst: 17 jun 2013, 21:34
door Quadrantz
Welkom mede 320D touring rijder :).

Nice ride heb je daar! :duim:

De storing die jij hebt gehad wat betreft de ABS melding heb ik ook gehad en bij mij was het helaas de ABS computer. Dit was een iets duurder grapje. Mocht dat het bij jou ook zijn dan zou ik via dparts.nl een complete ABS pomp kopen. Dat was bij mij uiteindelijk de oplossing (kost je 150 euro).

Re: Even voorstellen - 320d Touring E46

Geplaatst: 20 jun 2013, 18:20
door Rene08
Welkom Greg!