Pagina 1 van 1

E46 touring

Geplaatst: 02 feb 2015, 16:13
door Hermes
Hi All,

Ik heb een E46 320D touring. Ik heb hiervoor een E34 525i AUT gehad dus ben redelijk thuis in de BMW termen.

Zo.... voorgesteld :gek: :duimen:

Re: E46 touring

Geplaatst: 02 feb 2015, 17:42
door Bart70
Nou........voorgesteld........ :whistle: ik zie helemaal geen naam of iets staan

In ieder geval welkom hier !

Waar zijn de fotootjes :P

Als je vragen over het forum hebt, bijvoorbeeld, hoe stel ik mijzelf voor, dan kun je altijd een van de moderators benaderen, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen, al heb ik het idee dat dat niet echt nodig is :devil:

Zoek je over een bepaald onderp of probleem wat meer informatie of een oplossing, ja, ook die zijn hier aanwezig, probeer dan eerst de zoekfunctie op het forum, deze voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.

Verder wens ik je natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers toe en hopelijk maak je nog een paar mooie fotootjes :duim:

Re: E46 touring

Geplaatst: 02 feb 2015, 20:11
door mieske90
Welkom op het forum

foto's van je bmw zijn altijd welkom, zijn we hier gek op ;)

vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E46 een keer op één van onze meetings/events.
dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving: