Pagina 1 van 1

Kleppendeksel pakking

Geplaatst: 28 feb 2016, 09:59
door JojoE46
Iemand enig idee wat voor soort rubber er gebruikt word voor het kleppendekselpakking?
Als je wat googled lees je wat gemixte verhalen, de een zegt dat er nog steeds gebruik word gemaakt van Buna, en andere zeggen dat BMW helemaal overgestapt is op Viton rubber.

Re: Kleppendeksel pakking

Geplaatst: 28 feb 2016, 18:27
door Edward2
Ik heb geen idee welk materiaal er gebruikt word door BMW, maar waarom zou je dat willen weten? Wil je zelf een pakking maken?
Edward

Re: Kleppendeksel pakking

Geplaatst: 28 feb 2016, 19:09
door JojoE46
Mijn kleppendekselpakking is laatst vervangen en ik bleef wat lekkage houden, nu blijkt dat er een scheurtje in het kleppendeksel zit, morgen word er een nieuwe gemonteerd.

En ik was benieuwd of BMW helemaal overgestapt is op Viton, deze kan namelijk veel hogere temperaturen (400F) hebben zonder hard te worden, deze zou in principe nooit meer vervangen hoeven te worden.

Op het voorste spruitstuk mis ik het hitteschildje, waardoor het allemaal nog net ietsje warmer word. Mede hierom ben ik erg benieuwd naar het type rubber wat gebruikt word.
Hitteschild is niet zo duur maar het spruitstuk moet toch weer los, alles bij elkaar toch aardig wat kosten. Dus voor nu laat ik het hitteschild maar even zitten, kleppendeksel is alweer duur zat.