Pagina 1 van 1
E46 328i chrome sierstukken uitlaat
Geplaatst: 10 feb 2017, 18:00
door Tjaard
Ik heb voor mijn E46 328i vandaag bij de dealer 2 chrome eindstukjes voor op de uitlaat besteld en geleverd gekregen. Onderdeelnummer 82129410926, gevonden op ETK met specifiek gebruik van het chassisnummer. Nu zijn die stukjes te klein ... ze zijn 60mm in doorsnee, maar de eindstukjes op mijn uitlaat zijn iets van 70mm ... iemand ervaring hiermee? Auto is helemaal standaard, uitlaat lijkt ook nog origineel, is ook verder nooit aan gerommeld o.i.d. Mijn auto is van April 1998, de stukjes zouden op elke 6 cilinder tot modeljaar 2000 moeten passen.
Re: E46 328i chrome sierstukken uitlaat
Geplaatst: 10 feb 2017, 18:21
door Zeevang
hi
als niet past dan past het niet lijkt mij
dan is de conclusie als orgineel 60 mm moet zijn dat jou uitlaat niet orgineel is, je had het ff moeten opmeten van te voren. Meten is weten

Re: E46 328i chrome sierstukken uitlaat
Geplaatst: 10 feb 2017, 18:30
door Tjaard
Yep, maar ik ging eigenlijk alleen voor een nieuwe ABS sensor en bedacht mij dat ik de uitlaat sierstukjes nog wilde dus ter plaatse besteld, dealer zit bij mij niet om de hoek ... elke 6 cilinder van die jaren zouden hetzelfde onderdeelnummer hebben wat eindstukjes betreft. Mijn ervaring met imitatie uitlaat is dat de diameter van de eindstukken minimaal hetzelfde is of anders een hele kleine afwijking maar niet zoveel dat originele eindstukjes niet meer zouden passen ... iemand met een 330i die even zou willen meten? Zou kunnen dat als er ooit wel iets anders geplaatst is, wellicht een 330i uitlaat is gebruikt o.i.d.
Re: E46 328i chrome sierstukken uitlaat
Geplaatst: 10 feb 2017, 23:24
door Zeevang
ik meet morgen wel ff voor je
Re: E46 328i chrome sierstukken uitlaat
Geplaatst: 11 feb 2017, 09:46
door bofkont
Vreemd
Als je de originele demper nog hebt moet dat gewoon passen, heb ze zelf ook ooit eens geplaatst.
Wellicht heeft Bmw een nieuwe batch laten maken die niet past??
Terug brengen anders, zo goedkoop zijn ze nu ook weer niet.