Pagina 1 van 1

Hallo

Geplaatst: 21 jan 2026, 05:12
door Bitched
Dag allemaal, mijn naam is Michel, 50 jaar uit Hellevoetsluis.
Enkele maanden geleden het lefje gepakt om van een particulier een 118d met 412 dkm te kopen. De auto heeft de kilometers vooral zakelijk gemaakt en de historie van onderhoud klonk goed.
Inmiddels een reisje naar Toscane en ruim 6 dkm verder moet ik zeggen dat het nogsteeds een heerlijk karretje is om te rijden. In Duitsland moeiteloos dik 220 km op de teller met een stabiel weggedrag en redelijk weinig motorgelud.
Het olieverbruik is een halve liter op 6 dkm dus niets schokkends.
Kortom: na vele jaren Volvo S60 en V70 ben ik overstag en heeft BMW er een fan bij.
Wel zijn er een paar dingetjes die nog gerepareerd moeten worden, zoals de irritant trillende remmen en waarschijnlijk ook de wiellagers (zoemend geluid).
Mocht een voor zichzelf klussende BMW monteur dit lezen, ik zou graag met je in contact komen om wat werkzaamheden te laten uitvoeren.

Groeten,
Michel

Re: Hallo

Geplaatst: 22 jan 2026, 09:27
door Source
Welkom.

Schrijf je locatie er bij dat maakt het wat makkelijker.

Re: Hallo

Geplaatst: 02 feb 2026, 20:00
door Locksmidv8
Hoi Michel,
Welkom op het forum!
Gaaf dat deze BMW met zoveel km's nog aan je verwachting voldoet.
Veel rijplezier