Pagina 1 van 1

MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 19 jun 2009, 15:58
door german80
Ladies & Gents,

Ik heb zojuist een review over m'n E46 op Autoweek.nl gezet.
Aangezien we ons hier suf tikken over onze E46-en is het misschien wat
om ook allemaal (uber-positieve) reviews op de Autoweek site te plaatsen?


http://www.autoweek.nl/autoreview/23932 ... -Executive

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 19 jun 2009, 17:19
door Maxi
german80 schreef:een dame
Nou dat zal ik dan wel zijn....
Maar eh... het wordt wel tijd voor een brilletje...
Er zijn er namelijk wel meer dan "een"
Afbeelding


Edit:
Gelukkig heb je inmiddels gezien dat er zelfs dames rondrennen hier op het forum ;)
Prima review overigens. Volgens mij zijn er wel meer leden die al op Autoweek een review hebben gepost.

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 20 jun 2009, 14:27
door sitechris

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 20 jun 2009, 20:36
door Siemi
De review van de auto van Roel staat hier: http://www.autoweek.nl/autoreview/22121 ... 0d-touring (toen hij nog van mij was :love: )

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 20 jun 2009, 20:48
door R.H.
Goed geschreven.
Maar die wisselaar ligt nu bij de dealer voor reparatie. en die service beurt is net geweest. hij kan er weer 30.000 tegen aan.

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 20 jun 2009, 22:39
door Siemi
[offtopic]Ik denk niet dat het aan de wisselaar ligt. Als je, zoals ik zei, de wisselaar met cd's erin van de stroom haalt en weer aansluit, dan pakt hij alle cd's. Dan is het apparaat dus niet stuk, lijkt me. Wat het wel is, er staan allerlei dingen op allerlei forums, maar zoals er ook stond, ik luister toch altijd radio, dus ben er toen niet mee verder gegaan.[/offtopic]
Als je zelf daar ook een review toevoegt, kun je mooi linken naar de mijne. Dan is de review compleet vanaf 125.000km. Sorry dat er niet meer pech in stond, maar er ging gewoon niks stuk :amen: :duimen:

Re: MyReview Auto op Autoweek site

Geplaatst: 20 jun 2009, 22:52
door R.H.
{Idem oftopic}
Ik had dat al een keer geprobeerd, maar de wisselaar wil wel cd's pakken maar op 1 of andere manier doet hij dat niet.{idem oftopic}
Ik ga ook even een revieuw schrijven in auto week, vindt het wel super gaaf om elke keer mijn/onze auto tegen te komen.

Het is gewoon ook een super vet ding.