Pagina 1 van 1

kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 26 dec 2009, 19:46
door garno
Hallo,

Ik heb het volgende probleem:
- mijn ventilatie doet het af en toe wel en dan weer niet dus heb ik de kachelweerstandregelaar vervangen ging prima af maar na anderhalve dag weer hetzelfde probleem. Weet iemand hier raad mee?
-de airco max knopje heeft ook naderhand begeven wel nog voordat ik de kachelweerstandregelaar heb vervangen heeft iemand hier enig ervaring mee?

dus even kort ventilatie doet het af en toe en dan weer niet en de airco max knopje doet het niet. Het gaat btw om een BMW X5 E53 3.0 diesel van 2001. Auto uitgelezen geeft geen storingen aan. Kunt uw reactie ook sturen naar garno@live.nl zou ik heel erg dankbaar zijn.

Afwachtend op uw reactie, alvast bedankt!!

Re: kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 26 dec 2009, 22:50
door bjornc
Welkom hier!

Ik zou proberen een nieuw CC paneeltje te scoren. (2ehands van ebay.de ofzo)

Re: kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 27 dec 2009, 00:06
door garno
oke, maar ik zelf denk dat de cc paneeltje niks te maken heeft met de kachel of wel?

Re: kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 27 dec 2009, 11:17
door Fabian79
Das een mooi project, een X5


Het zou leuk zijn als je deze even showt in een voorstel topic. Wat fotoowtjes en een leuk verhaaltje
moet de moeite toch niet zijn als je met problemen komt.


Enne het aircopaneel bedient toch je hele systeem??? Je zegt zelf al dat er een knopje gammel is. Er zit ook best wel
een beetje electronica in zo'n paneel.
Ik zou alleen voor het knopje al een nieuwe scoren. Dan weet je ook meteen of je probleem daar zit/ zat.
Knopjes zijn helaas niet los te krijgen.

Re: kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 27 dec 2009, 20:00
door garno
ja maar, kachel had al problemen voordat die knop het begeef. hoe moet ik dat begrijpen dan, btw de dealer zegt er niks mee te maken te hebben met die max knop.
showen in wat voor topic?? ben nieuw hier begrijp het allemaal niet zo goed.

Re: kachelweerstand en airco max knopje

Geplaatst: 27 dec 2009, 22:41
door Fabian79
Je maakt een nieuw topic aan om je even voor te stellen. Mooi verhaaltje erbij om je voor te stellen, als het lukt met een foto van je auto. Daar zijn we hier gek op.
Dan weet iedereen tenminste met wie er gecommuniceerd wordt. Das makkelijker en iets persoonlijker.

Je ziet namelijk steeds vaker dat mensen op het forum alleen proberen om marktplaats na te bootsen. Dat is erg zonde
Er zijn een aantal mensen die er een hoop tijd insteken en dan moeten we er met z'n allen voor zorgen dat het forum gezellig en informatief blijft.


ALs je de zoekfunctie gebruikt kan je er waarschijnlijk wel achter komen hoe het allemaal werkt. Lukt dit niet gewoon vragen.
Iedereen is behulpzaam en de moderators letten ook goed op en zullen je dus met z'n allen bij staan.

groeten