VDO Navigatie
VDO Navigatie
Ik zat even te kijken op Marktplaats en de prijzen vallen best mee .. Althans, kan ik gewoon een willekeurig VDO Dayton 5100 Navigatiesysteem uitkiezen voor een leuke prijs en die aansluiten? of moet daar een speciale kabelboom bij?
Re: VDO Navigatie
Moet naar mijn weten een aparte kabelboom bij.
Op onderstaande site zijn vaker aanbeidingen te vinden voor zulke setjes. Ook voor kaarten, tmc boxes, updates en andere accessoires.
klantvriendelijk en correct bij verzending.
http://www.navco.nl/
Op onderstaande site zijn vaker aanbeidingen te vinden voor zulke setjes. Ook voor kaarten, tmc boxes, updates en andere accessoires.
klantvriendelijk en correct bij verzending.
http://www.navco.nl/
Re: VDO Navigatie
Kabelboom hoort bij het vdo setje te zitten, en als ik jou was zou ik voor de computer 5400 of 5600 gaan deze zijn sneller en stukken verbeterd tegenover de oude en de 5600 is met dvd zodat er niet 8 cd's aan te pas moeten komen voor europa.
Re: VDO Navigatie
Idd vallen de prijzen best mee
Ik heb nu net een week geleden een compleet VDO Dayton 5700 gekocht en ingebouwd inclusief DVD van heel Europa met supercode erbij
. Voordeel van de nieuwere Daytons zoals de 5200, 5600 en 5700 is dat de TMC ontvanger al ingebouwd zit in de navigatie computer dus je hebt alleen een antenne nodig. Je hebt inderdaad een voedings kabel nodig om deze aan te sluiten, vaak laten mensen deze achter in hun auto omdat het teveel werk is om deze weer eruit te halen. Ik heb daarvoor nog wel een bedradings aansluitschema liggen voor de E46.


Re: VDO Navigatie
Ik had hem gezien! .. Ik wou reageren, maar iemand heeft net laten weten dat die de velgen morgen niet komt ophalen
. Zo irritant! Hele week zeggen dat je komt, en laatste moment laten afweten ..
