Bericht
door tattoodennis » 20 sep 2011, 10:22
ja schade is verschillend, ben vanmorgen even heen en weer gereden de duurste word het uiteraard. Maar net bij de laatste kwamen we er ook achter dat het zijscherm krom is, dus die moet ook gericht worden.
De schade zit tussen de 1800 euro ex en de 2800 euro ex, heel verschillend dus. Maar hoor vanmiddag nog een offerte en dan kijken we wel wat we doen.
Hij word dan toch helemaal gespoten als het goed is en dan Alpine Wheise ofzo, dus dan word het een mooie witte BMW. Maar dat is even afwachten wat er allemaal gaat spelen,
Er komt een Mtech 2 bumper op die had ik al ergens gezien, maar die is volgens mij lager dan een M3 bumper toch? Mijn auto is best extreem verlaagd en vind het zo super en wil hem niet ophogen voor een bumper want dan blijft de originele er gewoon op.
Grt Dennis
Bumper kapot, motorkap kapot, koplamp kapot, knipperlicht kapot, zijscherm krom, binnenwerk zag er goed uit, was een busje dus die heeft alleen de koplamp en alles naar binnen gedrukt.
BMW 325Ci Cabriolet 2002 (sold)
BMW 323Ci Cabriolet 2001 (sold)
Audi A4 2.0i Avant 2002 (sold)
BMW 520i E60 sedan 2003 (sold)
BMW 525i E61 touring 2005 FOR SALE