thanks voor alle mooie reacties mannen !! @bmw013 ja de 323caab staat ook even buiten. en wat betreft de zomerwielen meet dan ziet de 335 er anders uit als nu hoop ik voor die tijd wil ik al een paar mods gedaan hebben performance uitlaat andere velgen verlaging en nieuwe ringen. weet iemand trouwens welke datum de meet is ?
kleine mod in aantocht 335i aanduiding op de klep morgen ben ik vrij als het een beejte weer is even de auto wassen + de aanduiding monteren fotos volgen
De meesten halen juist de aanduiding van de wagen af en sommige plaatsen 'm juist terug (of nieuw).
Ben wel benieuwd hoe dat op jouw wagen staat. Zelf heb ik 'm destijds van de wagen afgehaald, vond kaal toch net iets mooier.
klopt de een vind het wel mooi ander niet. maar goed dit is een nieuwe bij bmw bestelt + eraf halen kan altijd nog tog als ik het echt niks vind. zit maar geplakt
De symmetrie van, met name, de 335i aan de achterzijde maakt juist dat de auto schreeuwt (i.m.o.) om debatchen. Ben heel benieuwd hoe het staat en wat je er van vindt.
Zo was de mijne bij aanschaf.
ik denk dat het er wel mooi uit gaan zien vooral omdat de auto zwart is bij een zilvere vind ik het niet mooi staan. bij de jouwe vind ik het met mooier met. ps jouw pp uitlaat wat kost die ? bij bmw voor de mijne €1230,-
prijs pp was ook zoiets. maar dat was zonder arbeid. volgens mij was de 1200 zonder montage... kan goed dat de prijzen zijn gedaald, zeker als de pp niet past op de F30, want dan zullen de pp uitlaten niet zo veel meer worden afgenomen voor de E9x.
geluid is wel bruut hoor, dit is de mijne: http://www.youtube.com/watch?v=VjZxhTAAA80" onclick="window.open(this.href);return false;