Weet iemand of het mogelijk is om de cruise control te kunnen activeren beneden de 30 km/h? Dit lijkt me echt super relaxed. Gewoon vanuit stilstand vanuit D naar 160 km/h of whatever met een druk op de knop Of valt dit binnen een soort van intrinsiek veiligheidssysteem wat niet te omzeilen valt?
Btw ik heb gewoon CC geen ACC.
Volgens mij is dat de minimale snelheid voor cruise control. In mijn vorige E39 was het zelfs 40. Denk dat het uit veiligheid is omdat je in de stad met dat soort lage snelheden niet je cruise control wilt gebruiken.
Light travels faster than sound...
which is why most people appear brilliant until you hear them.
Hmm jammer, het is dus waarschijnlijk niet mogelijk om via coderen o.i.d. deze limiet te veranderen? Het moet toch ergens firmwarematig een waarde zijn zou je denken. Mss in Safety Gateway module. Goed ik weet hier ook het fijne niet van maar dacht vraag het even