
Ik heb de auto nu 3 dagen terug. Eerste dag dat ik hem starte ging wat moeizamer. Dezelfde dag van mn werk naar huis starte hij nog moeizamer. Dacht aan een lege accu, maar heb er nog geen aandacht aan geschonken.
Gisteren ochtend kreeg ik hem in 2 x gestart. Maar toen ik van mn werk naar huis wou deed ie er 8 x over...
Vanochtend deed ie niks meer.
Bij de gamma vlak bij mij heb ik zojuist een acculader gekocht, deze gaf aan dat mijn accu al vol was en niet defect. Lader omgeruild voor een accu. nieuwe accu geplaatst. Auto start niet meer!! Buren hebben me horen vloeken!!
Mijn EX favo garage gebeld en gevraagt WTF ze met mn auto hebben gedaan. Alles uitgelegd, en ook gezegd dat ik in deze 3 dagen al bijna 3 Liter vloeistof/water heb moeten bijvullen (2650ML). Ik wordt in de loop van de dag gebeld zodat ze mijn auto komen halen.
Wordt er een beetje moe van