Vanaf 10:00u tot 17:00u gaat onze organisatie weer zijn best doen om er een zeer geslaagde dag van te maken.
Iedereen is welkom met alle merken en typen auto's.
Omdat wij veiligheid hoog in het vaandel hebben is dit geen open-pitlane trackday. Wij laten slechts 2, indien mogelijk 3 auto's tegelijkertijd toe op de baan. Iedereen rijdt dus voor zijn eigen rondetijden.
Programma:
9:00u Inschrijven
9:30u Briefing
10:00u Start behendigheidsdag.
18:30u Vertrek naar restaurant voor afsluitend diner (niet inbegrepen

Kosten:
Vanwege de kleinschaligheid van onze vereniging zijn de kosten voor deze dag afhankelijk van het aantal deelnemers. Ik verwacht dat de prijs bij een deelnemers aantal van 10 rijders op € 125,- p.p. komt. Bij 20 deelnemers zal dit dan zakken naar ca € 65,-!
Bij een zeer geringe opkomst kan het zijn dat deze dag geannuleerd wordt. Uiteraard krijgen mensen die dan al betaald hebben netjes hun volledige inschrijfgeld terug!
Het aantal deelnemers probeer ik in dit topic bij te houden.
Voor deze dag zoeken we ook nog marshalls. Mensen die mee willen helpen met
- de baan in de gaten houden
- vlaggen bij onveilige situaties
- toegang naar de baan regelen
- timing bijhouden van de rijders
- fotograferen
Interesse? Stuur me een PMetje zodat ik je het inschrijfformulier kan toesturen!
