Even een update over de E92 335i
Afgelopen maand de nieuw bestelde zomervelgen binnen gekregen. Online veel rond gezocht naar een mooie set velgen voor de e92. Uiteindelijk is toch m'n keuze gevallen op de Avant Garde 359M. Een kopie eigenlijk van de originele M3 359 styling. Vond deze 359 styling erg strak staan zeker met de 'concave' die de velgen uitstralen. OEM 359 was mij toch echt té gek qua prijs buiten het feit dat deze 2e hands nog niet zo eenvoudig te vinden zijn. Hoewel er binnen Nederlandse forums niet veel info te vinden is over de Avant Garde 359M velgen, kwam ik op internationale forums wel veel positieve reacties tegen over de kwaliteit en performance van deze velgen. Hierdoor toch het besluit genomen om deze te laten importeren.
De keuze is gevallen op een 19'' set met voor 9J ET35 en achter 10J ET37 (in het kader van dikke sloffen)
![Duim omhoog :duim:](./images/smilies/1duim.gif)
Alleen een klein nadeel van de set, er moesten nog even banden gekocht worden...
![smile :'(](./images/smilies/sadley.gif)
Bij m'n vorige BMW erg goede ervaringen gehad met de continental sportcontact 3. Daarom nu gekozen voor de continental sportcontact 6, de nieuwe opvolger in de serie. Voorwielen zijn 245/35/19 en achter 275/30/19 non fun flat. Pittig setje om aan te schaffen maargoed mijn mening blijft dat je op je enige wegcontact toch niet moet gaan bezuinigen. Even je ogen dichtdoen en snel op betalen klikken
Uiteindelijk de set omgelegd en netjes compleet gemaakt met naafkapjes en
![///M :///m:](./images/smilies/M.png)
stickertjes natuurlijk. Ben erg tevreden met het resultaat!
De postbode was toch iets minder blij toen die de dozen naar de voordeur sleepte..
Avant Garde M359 19''
De nieuwe bandjes binnen, postbode was weer niet blij..
Alles netjes laten monteren, naafkapjes en stickertje erop en klaar voor montage!
Voordat de nieuwe velgen erop kwamen zat me toch nog wel iets dwars.. Na een aantal jaren zijn de naven en remklauwen toch wel wat geoxideerd en is de lak ook niet meer wat het geweest is. Zonde om je nieuwe open velgen erop te zetten als er een half afgebladderde remklauw achter zit vond ik, dus een zondagje aan de gang geweest en alle naven en remklauwen opnieuw in de remklauw verf gezet. Wel gekozen voor de originele kleur, mijn voorkeur gaat toch uit naar een originele look. Alles rondom de klauwen natuurlijk afgedekt en geplakt, dan is het spuiten prima te doen. Was behoorlijk wat werk maar 7 uur verder mag het resultaat er ook wel zijn!
Foto voor en foto na
En dan het eindresultaat!
Netjes met de schone remklauwen en naven
That ASS
Tot zover de nieuwe wielen update, tot op de zomerwielen meet!
![:driving: :driving:](./images/smilies/smiley_driving.gif)