ik was al een beetje te veel op de voorstelpagina aan het plaatsen over de Compact vorig jaar.
viewtopic.php?f=698&t=50916
Tijd voor een Showroomdraadje.
Ik ben nu weer even in NL, dus een beetje tijd om de Compact en de Touring aandacht te geven.
Er waren wat verfraaiingen binnen, de bekende drinkbekerhouder en een nieuwe schakelpook
![gek doen :gekdoen:](./images/smilies/gekdoen.gif)
Als je de berichten van de Touring volgde zag je dat de vorige eigenaar daar een set gifgroene 19"ASA GT2 onder had als zomerwielen. Ik wilde die wel eens onder de Compact uitproberen om te zien of de niet erg hobbelig wordt en of deze lage ET waarde velgen met 225-35-19 het halen zonder schuren met de schroefset in de huidige stand.
![Afbeelding](http://www.dorpnet.nl/Bimmerportaal/Compact_Breedset_wissel.jpg)
Verder moest ik nog aan de slag met de koplamp hoogtesensor. Het armpje van de sensor was afgebroken vanaf de aankoop en nu had ik een nieuwe binnen.
Het resultaat van de ASA GT2:
![Afbeelding](http://www.dorpnet.nl/Bimmerportaal/Compact_ASA_Velgen.jpg)
Het past allemaal prima, zonder de spoorverbreders van de breedset, zonderschuren in de bochten. Wel wat zoekerig, maar de banden hebben nauwelijks 1mm profieldiepte. Ik rij er nog even mee om te bezien of ik ze behoud en dan laat poedercoaten in een andere kleur (Blauwmetallic?) en van nieuwe banden voorzie.
Wat ik tot mijn verbazing merkte was dat het afdekklepje van de koplampsproeier aan de rechterkant verdwenen was?
Afijn hoe kan ik daar weer aankomen, ritje naar de dealer denk ik?
Op het Touring showroom draadje zal ik de gemonteerde Breedset showen
viewtopic.php?f=29&t=52916&p=649864#p649864