Bericht
door deepbass909 » 21 jul 2020, 10:59
De ECU van een E36 is nog niet zo geavanceerd dat hij dit soort storingen goed oppikt, maar uitlezen kan sowieso nooit kwaad.
Mijn gevoel zegt dat je krukassensor niet lekker meer is en door opwarmen om geen goed signaal meer geeft of last krijgt van een breuk ergens. Zonder krukassensor valt de ontsteking en injectie ook gelijk uit, dus ook je motor. Ik heb daar zelf ook last van gehad en dan stopte de motor zonder enige waarschuwing ineens.
Afhankelijk van of je auto van voor of na 95 is, zit de sensor voorop de motor (voor 95) of achterop de motor. Een nieuwe sensor kost rond de €60 als je voor een a-merk gaat (trap niet in de goedkope sensoren van 3 tientjes, risico dat die niet goed zijn, is te groot).
Work in progress
Complete restauratie van de E36 323i cabrio