![Afbeelding](https://i.postimg.cc/TKPB2nYm/20241217-123332.jpg)
Mijn 318i touring (n42) uit 2002.
Kilometerstand op dit moment: 253.000km
Twee maanden geleden gekocht en meteen een aantal problemen, waaronder het zo nu en dan uitvallen en dan weer niets aan de hand. Heb daarop de krukassensor vervangen en toen was dit probleem opgelost.
Ook had ik een oranje motorlampje, uitgelezen en bleek de katalysator te zijn. Dat klopte want bij het bekijken ervan bleek die leeggeklopt te zijn, via Facebook een andere katalysator gescoord en deze er tussen gelast. Probleem opgelost
![smile :)](./images/smilies/smile.gif)
Ook stond hij op stalen velgen, vandaag een setje style 160 eronder gelegd, staat een stuk mooier naar mijn mening.
Er moeten nog een aantal dingen aan de auto gebeuren de belangrijkste daarvan zijn de carterventilatie, lekkende pakkingen en de klepseals.
Hier ga ik halverwege januari mee beginnen.
Het verbruik qua olie is op dit moment zo'n 1 tot 1,5 liter op 1000km. En ook veel blauwachtige rook na een tijdje stationair en dan gas geven.