
check zijn site
- Spoiler: Laat zien
ding vreet elke M3/M5 op... dan maar geen looks...zimbab schreef:En zoals verwacht vond ik hem niet echt mooi om te zien.
Zag ik ook niet, maar ik las wel overal dat hij niet echt een beauty is in het echt. Onder andere omdat hij best wel groot is en dan kon ik ook wel zien. Moet ik er overigens wel bij zeggen dat ik denk dat hij in een donkerdere kleur mooier is....deze was echt lichtzilver en dat staat hem wat minder denk ik.Opt1mus schreef:ding vreet elke M3/M5 op... dan maar geen looks...zimbab schreef:En zoals verwacht vond ik hem niet echt mooi om te zien.![]()
Ik zie het probleem iig niet:
Vet! Ben vorig jaar op vakantie in Servië geweest en die Zastava's zijn zo knullig dat ze weer leuk zijn. En een heleboel klinken heftiger dan een Ferrari....waarschijnlijk omdat er geen uitlaat onder ligt, maar toch.Siemi schreef:Vandaag een Zasatava gespot. ik dacht die al waren uitgestorven in NL. Waarschijnlijk exclusiever dan een Ferrari.