Ja ja daar ben ik weer. Een nieuwe topic. Zoals jullie weten is het trillen van mijn auto verledentijd. Nu ben ik op zoektocht naar de vermisde pk's en koppel.
Langetijd ben ik op zoek naar een meetinstrument die mijn vanos druk kan meten. Niets kant en klaar te vinden. Dus gezocht naar een hydroliek bv en heb een op maat laten maken. De zonnetje scheen lekker dus dacht ik laat ik is die meter aansluiten. Tis gelukt maar nu is de vraag" zit mijn vanosdruk in de juiste waarde"
Ik bmw gebeld, bmw specialisten gebeld en niemand kon me gelijk vertellen wat ie moet zijn stationair en bij hoge toeren.
Wat ik wel weet dat de oliedruk max van de pomp 90 bar.
Dit is mn video op youtube en hoor graag jullie reactie. Alvast bedankt
![Duimen omhoog :duimen:](./images/smilies/duimen.gif)
http://youtu.be/zHw8GsJ1buQ
En dit is wat ik op youtube heb gevonden. Als ik mijn auto met deze moet vergelijken ai ai ai dan heb ik een serieus probleem.
http://youtu.be/V87vUWm4Q3o