
(Officiële bevestiging van M baas)
BMW's M divisie is begonnen met de ontwikkeling van een M-versie van de 1-serie coupe, die moet worden uitgerust met een twin-turbo zescilinder motor die 350pk gaat produceren.
De nieuwe twee-deurs, waarvan de bijzonderheden voor het eerst werden ontdekt door Autocar in november, is nu toegevoegd aan de BMW-stal van de toekomstige productie modellen, de UK verkoop moet beginnen in medio 2011.
Het besluit om de auto in productie te nemen wordt toegeschreven aan een "overweldigende positieve reactie" op de recente klant klinieken, volgens ten minste een hoge ambtenaar van BMW
Gericht op het aantrekken van jongere klanten die de prestaties van BMW auto’s weten te waarderen is deze nieuwe coupe ingesteld om de meest betaalbare te worden van de M-divisie modellen.

meer info
Bron: autocar.co.uk