Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
jantje1978
Berichten: 60
Lid geworden op: 26 mei 2008, 21:07
Locatie: Regio Arnhem

Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Bericht door jantje1978 » 16 mar 2009, 22:17

Ik heb net een interieur met memory stoelen laten inbouwen in mijn E46 coupe, en vroeg me af of het nu mogelijk is om de sleutels in te laten programmeren met de stand van de bestuurdersstoel.

Dus als ik met mijn sleutel de deuren ontgrendel dat de stoel dan op de juiste positie gaat staan :amen: De jongen die het ingebouwd heeft zegt dat ie wel de aansluitingen heeft gedaan ervoor, maar dat zegt mij dus niets, mij kun je alles wijsmaken wat dat betreft :o

Ik heb geen memory spiegels, het is geloof ik niet mogelijk om dan de stand van de spiegels ook in de sleutel/stoelgeheugen te zetten? Is dit achteraf nog te modden of is dit een gevalletje onbetaalbaar als je het niet af fabriek hebt (zoals helaas wel meer leuke gadgets in de E46 :X )?

Gebruikersavatar
Farl
Berichten: 4507
Lid geworden op: 01 nov 2007, 21:47

Re: Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Bericht door Farl » 16 mar 2009, 22:28

Volgens mij is dit een kwestie van je voorkeursinstellingen aanpassen. :!

jantje1978
Berichten: 60
Lid geworden op: 26 mei 2008, 21:07
Locatie: Regio Arnhem

Re: Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Bericht door jantje1978 » 16 mar 2009, 23:00

Aha, ja dat is ook een (goedkopere dan dealer) optie inderdaad, thx! Ik zie stoelverstelling in ieder geval in de lijst staan, dus da's alvast mooi. Maar ik vraag me dus af of dit ook zo werkt bij een achteraf ingebouwde stoel.

jantje1978
Berichten: 60
Lid geworden op: 26 mei 2008, 21:07
Locatie: Regio Arnhem

Re: Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Bericht door jantje1978 » 18 mar 2009, 20:20

Nou vanmiddag contact gehad met de dealer, elektrische memory stoelen is geen optie die achteraf ingebouwd kan worden bij de dealer. Daarom moet er voor het inleren van de auto een heel pakket besteld worden :? Kosten: minimaal 300 euro :( :(

Ik heb de mannen van "OBD voor BMW" maar even gemaild, hopelijk kunnen zij nog wat betekenen hierin.

Gebruikersavatar
B46
Berichten: 4196
Lid geworden op: 21 aug 2007, 16:49
Locatie: Achter het stuur
Contacteer:

Re: Memory achteraf ingebouwde stoel in sleutel

Bericht door B46 » 18 mar 2009, 21:16

jantje1978 schreef:elektrische memory stoelen is geen optie die achteraf ingebouwd kan worden bij de dealer
Haha, dit heb ik zelf al zo'n 5 keer gedaan.... Half uurtje werk... :zwaai:
www. M3 register .nl

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Techniek”