Parrot MKi9200 op pijltjes navi met mk2

Alles met betrekking tot audio/video, iPod aansluitingen en navigatie
roderickvm
Berichten: 2
Lid geworden op: 09 jul 2009, 20:25

Parrot MKi9200 op pijltjes navi met mk2

Bericht door roderickvm » 12 jul 2010, 20:34

Hallo allemaal,

Momenteel ben ik mij aan het verdiepen in de mogelijkheid om aan mijn "pijltjes" navigatie met mk2 gps comp. een Parrot MKi9200 te hangen, om op die manier bluetooth en mp3 te hebben.

Op basis van het bovenstaande heb ik 2 vragen:

1. iemand hier ervaring mee? (werkt dit goed? heb je een extra kabelset nodig, naast de standaard kabels?)
2. functioneren de knoppen op het stuur met de parrot in mp3 en telefoonmode? (heb ik hier nog een speciale kabel voor nodig?)

Dank voor jullie adviezen en ervaringen!

mvg

Roderick

Gebruikersavatar
bmwpeter
Berichten: 934
Lid geworden op: 04 feb 2008, 11:51
Locatie: Brabant

Re: Parrot MKi9200 op pijltjes navi met mk2

Bericht door bmwpeter » 24 jul 2010, 09:33

Hoi Roderick,

je hebt als je de parrot over de speakers van de auto wil laten werken een iso/din verloopkabel nodig. Tevens heb je als je radio-unit achterin zit een verlengkabel nodig van Parrot om weer voor in je auto uit te komen.

Op de MKi9200 kun je je CD-wisselaar als je die hebt aansluiten, tevens je i-pod of iets dergelijks. Of je via de stuurbediening de parrot kunt bedienen betwijfel ik maar er zit een afstandsbediening bij welke je eventueel aan je stuur kunt monteren.

Voor verder info zie http://www.parrotmki9200.nl/

Succes 8)
KONI FSD + EIBACH PRO-KIT + LPI = SUPER

Gebruikersavatar
markkamphorst
Berichten: 423
Lid geworden op: 28 sep 2009, 19:41
Locatie: Schijndel

Re: Parrot MKi9200 op pijltjes navi met mk2

Bericht door markkamphorst » 24 jul 2010, 16:13

Je kunt een Parrot Unika gebruiken om je stuurbediening te gebruiken. Meen ik... Iemand heeft dit ook gedaan hier op t forum.

link

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Audio en navigatie”