Ik zal me voorstellen en waar er nog vragen zijn kan er altijd gevraagd worden natuurlijk.
Sinds dat ik gekozen heb om werkzaam te worden in de voertuigenbranche ben ik begonnen bij een autobedrijf dat zich enkel richt op het onderhouden en repareren van BMW's. Vele jaren later heb ik alle papieren van de voertuigenbranche binnen en ben ik door gaan studeren in mijn diepe liefde, jawel voor auto's, waarbij ik hopelijk binnenkort afstudeer als docent techniek (gespecialiseerd in voertuigen techniek natuurlijk).
In Augustus ben ik wel geteld 10 jaar ervaring rijker, specifiek gericht op BMW's en dan luid er bij sommige natuurlijk de vraag waarom nu pas lid worden van dit forum..
Het antwoord daarop ligt bij mijn lieftallige familielid (mijn jongste broertje) ook wel Jenova genaamd. Jarenlang reed ik zelf in BMW's op het werk. Heb ondertussen ook wat BMW's gehad en mijn laatste BMW verkocht ik aan hem waardoor het virus is overgeslagen. Die moest natuurlijk bijgehouden worden en uit broederliefde natuurlijk geen probleem (was niet veel onderhoud nodig natuurlijk). Hij heeft na een korte onderbreking van een ander merk spijt gekregen en reed daarna een cosmos zwarte iS (de rest van dat verhaal kennen jullie zijn abrupte einde sloeg bij mij ook in als een bom toen hij bij ons op het bedrijf werd gebracht toen ik aan het werk was). Gelukkig is zijn virus zwaar terminaal geworden en heeft er ondertussen twee...
Voor de tweede vraag die waarschijnlijk bij je is opgekomen bij het lezen van "reed ik zelf" wil ik antwoorden met nee ik ben niet genezen! Nog steeds ben ik werkzaam als een reparateur aan BMW's maar aangezien ik een studie doe is mijn liefde op het moment uitgesteld. Dat betekend dat ik op het moment niet een eigen BMW bezit.
Hoewel ik een 328i e36 cabrio voor de deur heb staan (van Jenova) gaat mijn diepe vlam steeds harder branden. Welke BMW gaat het worden dat antwoord is kort maar krachtig (los van het feit of het haalbaar is) een BMW e46 M3 cabrio (3.2), zwart (waarschijnlijk cosmos) met een donker interieur (zwart of cognac), schakel of smg (zit nog te twijfelen).
Ik woon in de regio Gelderland en uit professionaliteit wegens mijn werk wil ik niet teveel exacte gegevens vermelden (ook in verband met leerlingen). Goede klanten herkennen dit verhaal en weten wie ik ben dat zijn dan ook trouwe klanten en liefhebbers die ik dan vaak ook persoonlijk ken en spreek. Waarschijnlijk zijn enkele hier ook actief en hen wil ik dan natuurlijk ook groeten.
Zonder uit de hoogte te doen kan ik aangeven dat ik wel aardig wat kennis bezit met betrekking tot het betere Duitse merk maar ik zal dan ook eerlijk zijn en zeggen dat ik niet alles weet of alles loslaat wegens bedrijfskennis. Toch zal ik je graag helpen als je vragen hebt met betrekking tot je auto omdat ik graag mijn liefde, enthousiasme en kennis wil delen. Een belangrijke reden is ook het proberen weg te filteren van slecht aangeprate informatie van bedrijven die enkel oog hebben voor financiën waarbij onwetende de dupe zijn. Zelf kom ik ook klanten tegen die zich verdiepen middels forums (waarbij helaas soms niet de goede diagnoses gesteld worden wat uiteraard op afstand ook lastig is) en zijn soms goed geïnformeerd en zelfs van die kennis leer ook ik weer.
Ik heb de voorbeeld intro gelezen en gepoogd deze te hanteren waar mogelijk. Daarin stond ook dat foto's gewaardeerd werden en die zal ik dan ook later bijvoegen (uit de digitale verzamelprut).
Afsluitend hoop ik zo alles te hebben vermeld. Mijn meest trouwe klant ook wel mijn jongste broertje gaf aan dat het een gezellige maar ook informatieve en hartelijke forum is waardoor ik natuurlijk me hier thuis ga voelen en tegen iedereen wil zeggen: RIJ MET PLEZIER, RIJ EEN BMW! haha
PS; taalfouten onder voorbehoud ik ben dan misschien wel een toekomstig docent maar wel in de techniek dus deze jongen gaat niet te nauw zijn taal controleren!
EDIT
De auto's die in mijn bezit zijn geweest inclusief foto's (jaartal weet ik helaas niet meer)
De afwijkende merken zijn enkel wegens de studie's geweest de liefde voor Bmw zal nooit verdwijnen gelukkig rijd ik elke week nog in Bmw's op het werk (sommige enkel van mijn dromen).
:BMW E36 318i sedan bj 1991 (verkocht)

:BMW E30 316i coupe bj 1989 (verkocht)

:Toyota MR2 sw20 T-bar bj 1990 (verkocht)
(Helaas geen foto te vinden) (NOG:P)
:BMW E36 318is coupe bj 1993 (verkocht)

:Toyota MR2 sw20 T-bar bj 1991 (verkocht)

(Hier staan de auto van mij en Jenova naast elkaar)
: Daihatsu Cuore 1.0 3 deurs bj 2003 (verkocht)

:Toyota Aygo 1.0 4 deurs bj 2010 (Huidig)
(Nog ff foto maken)

